Leki na osteoporozę bez recepty i suplementy na kości

( ilość produktów: 39 )

Osteoporoza to wyjątkowo podstępne i groźne dla układu kostnego schorzenie, które powoduje ubytki w strukturze kości osłabiając je i czyniąc podatnymi na urazy i złamania. Schorzenie to dotyka zarówno kobiety, jak i mężczyzn - przy czym zdecydowanie większym ryzykiem objęte są kobiety w okresie po menopauzalnym, poprzez zaburzenia gospodarki hormonalnej i ogólne osłabienie organizmu w tym czasie. Profilaktyka w zakresie osteoporozy obejmuje głównie suplementowanie organizmu: solami wapnia, fosforu, magnezu, witaminą D3 i innymi związkami, które wpływają korzystnie na wzmocnienie układu kostnego. W naszej ofercie znajdują się innowacyjne suplementy diety, zawierające optymalne połączenia składników cennych dla zdrowia kości w dawkach pozwalających na nasycenie organizmu i jego ochronę przed osteoporozą i innymi schorzeniami układu ruchowego.

Leki i suplementy na wzmocnienie kości

Nieodpowiednia dieta i brak aktywności fizycznej mogą znacząco osłabiać kości i zmniejszać ich wytrzymałość. Niedobory witamin, ważnych dla budowy i funkcjonowania kości oraz stawów mikroelementów, a także niewystarczająca ilość białka mogą prowadzić do osteoporozy i ubytku masy kości. Stąd bierze się większa podatność na złamania. Zmiany takie ujawniają się u osób w starszym wieku, jednak wpływ na nie ma sposób odżywiania i tryb życia prowadzony na jego wcześniejszym etapie. Zapobiegać osteoporozie można poprzez przyjmowanie preparatów, które pomagają w uzupełnieniu niedoborów. Odpowiednie suplementy diety na osteoporozę oraz leki, które umożliwiaj jej leczenie znajdą Państwo w naszej aptece.

Tabletki na osteoporozę

Wśród dostępnych w i-aptece preparatów znajdują się leki na osteoporozę w formie tabletek, saszetek oraz kapsułek. Wiele z nich zawiera witaminy oraz minerały, które wspierają utrzymanie w dobrej kondycji stawów, więzadeł oraz kości, a także wywierają korzystny wpływ na mineralizację kości. Dodatkowo wspierają układ mięśniowy, przez co oddziałują korzystnie na cały aparat ruchu.

pixel