Emolium - kremy, emulsje, szampony

( ilość produktów: 38 )

Kosmetyki Emolium logoW dzisiejszych czasach często spotkać się można z problemem suchej, podrażnionej, czy atopowej skóry. Bardzo ciężko poradzić sobie z tym nie rzadko problemem, gdyż niewłaściwe stosowanie kosmetyków pielęgnacyjnych doprowadza do pogłębienia zaistniałej dolegliwości. Podobnie dzieje się w sytuacji próbowania kilku różnych produktów w stosunkowo niewielkim przedziale czasowym. Stąd producenci Emolium zadbali o kompleksową, całościową pielęgnację i ochronę suchej skóry.

Kosmetyki Emolium doskonałe także dla dzieci

Produkty marki Emolium to doskonałe kosmetyki przeznaczone również dla niemowląt i małych dzieci. Dla zwiększenia efektywności stosowanych produktów, producenci zapoczątkowali również Szkołę Pielęgnacji Emolium, gdzie młodzi, jeszcze niedoświadczeni rodzice mogą skorzystać z porad, między innymi jak masować, kąpać i pielęgnować własne dziecko.

Dzięki stosowaniu produktów z serii Emolium, w przyjemny i co ważne, skuteczny sposób możliwe jest pozbycie się wielu, bardzo nieprzyjemnych zarówno dla komfortu fizycznego, jak i psychicznego niedoskonałości skórnych. Specjalnie opracowane specyfiki – głównie kremy, pozwalają zwalczyć podrażnienia i uciążliwe swędzenia. Regeneracja skóry następuje stosunkowo szybko i przebiega wprost imponująco.

Kosmetyki Emolium, oprócz cenionych kremów stosowanych na podrażnioną i suchą skórę, to także: emulsje, oliwki do ciała, kremy i żele pod prysznic, czy na przykład szampony nawilżające zarówno włosy, jak i całą skórę głowy. Kompleksowe stosowanie produktów Emolium zapewnia nieskazitelny wygląd i komfort skóry, cery, czy też włosów osób stosujących te specyfiki. Regularne ich stosowanie to również skuteczny sposób na przeciwdziałanie powstaniu niepożądanych wykwitów, czy równie uciążliwych podrażnień. Nie męcz się ze dręczącym swędzeniem i pieczeniem. Wstąp do naszej apteki, a z pewnością dobierzemy potrzebny Ci idealny produkt z serii Emolium.

pixel