Filtry zamienne do inhalatora

( ilość produktów: 4 )

Filtry zmienne do inhalatorów spełniają funkcję ochronną. Zapobiegają wnikaniu bakterii i wirusów do układu oddechowego. Jednak aby faktycznie spełniały swoją funkcję, trzeba pamiętać o regularnej wymianie. W przeciwnym razie zamiast pomóc mogą zaszkodzić. Jak często wymieniać filtr? Odpowiedzi na to pytanie najlepiej szukać w instrukcji dołączonej do urządzenia. Większość producentów zaleca wymianę co pół roku lub po zmianie koloru filtra, ale warto to dodatkowo zweryfikować.

Być może zastanawiasz się również nad tym, gdzie kupić filtry zamienne do inhalatorów? Nie musisz ich długo szukać. Dostępne są na stronie i-Apteka.pl, więc możesz zamówić je w kilka minut i to bez wychodzenia z domu.
 

W ofercie znajdziesz m.in. filtr do inhalatora Diagnostic model: P1 Plus, Kids, Econstellation, Econstellation Plus. Oprócz niego na stronie i-Apteka.pl dostępny jest nowoczesny zestaw do nebulizacji. W jego skład wchodzą: nebulizator ANDY FLOW (z nakładkami A, B, C), maski dla dzieci i dorosłych, ustnik oraz wężyk.

    pixel