Preparaty na oparzenia słonecznie - pianki, kremy, żele łagodzące

( ilość produktów: 29 )

Kosmetyki wskazane do stosowania po opalaniu, preparaty łagodzące oparzenia i kojące zaczerwienienia skóry. Balsamy, pianki, żele, mleczka, które skutecznie przywracające komfort oraz optymalne nawilżenie skórze potrzebującej specjalnej pielęgnacji.

Co na oparzenia słonecznie?

Oparzenie słoneczne jest jednym z negatywnych skutków nadmiernego wystawiania skóry na działanie promieni słonecznych. Duży problem mają z tym osoby o cerze wrażliwej i jasnej karnacji. To one muszą szczególnie chronić skórę. Kosmetyki do opalania powinien stosować jednak każdy, kto decyduje się w okresie letnim na przebywanie w miejscu mocno nasłonecznionym i dostrzeże negatywne tego konsekwencje w postaci zmian na skórze.

 

Na oparzenia słoneczne najbardziej narażona jest skóra twarzy, dekoltu oraz ramion. Objawem jest silne zaczerwienienie połączone z uczuciem pieczenia, bólem oraz wrażliwością na dotyk. W leczeniu dolegliwości pomagają środki na oparzenia słoneczne. Ich szeroki wybór pozwala wybrać produkt najlepiej wpisujący się w konkretne potrzeby. W ofercie naszej apteki dostępny jest krem na oparzenia słoneczne, jak i preparaty w postaci żelu, emulsji, pianki oraz sprayu. Środki na oparzenia słoneczne koją podrażnienia, nawilżają i regenerują.

    pixel