Kasetki do przechowywania leków

( ilość produktów: 9 )

Kasetki na leki - dzienne i tygodniowe, dzięki którym możliwe jest profesjonalne i nieomyłkowe dzielenie porcji danych leków, zarówno na poszczególne dni, jaki i na pory dnia. Akcesoria tej postaci, usprawniają nawyk zażywania leków, są czytelne i szczególnie przydatne dla personelu i osób prywatnych opiekującego się osobami schorowanymi, starszymi, niedołężnymi, które zażywają większą ilość różnego rodzaju leków, a których pominięcie może rzutować na samopoczucie pacjentów i utratę ich zdrowia.

Jak dobrać kasetkę na leki?

Kasetki na leki to akcesoria, które ułatwiają przechowywanie, a także dzielenie porcji leków (na pory dnia i dni tygodnia). Są bardzo użyteczne zarówno dla pacjentów, jak i personelu medycznego. Czym kierować się przy ich zakupie?
 

W sprzedaży dostępne są kasetki na leki o różnych podziałach. Jeśli przyjmujesz konkretne lekarstwo każdego dnia, zwróć uwagę przede wszystkim na pojemniczki z wyszczególnionymi dniami tygodnia. Z kolei w sytuacji, kiedy musisz zażywać leki kilka razy dziennie, przydatne mogą być pojemniki na leki z przegródkami odpowiadającymi dodatkowo porom dnia (rano, południe, wieczór).
 

Jakiej wielkości pojemniki na leki oferujemy?

Na i-Apteka.pl możesz zamówić różne pojemniki ułatwiające regularne przyjmowanie leków i zmniejszające ryzyko popełnienia błędów w dawkowaniu. W naszej ofercie dostępne są kasetki:
 

  • dzienne (z podziałem na 4 pory dnia: rano, południe, wieczór, noc);
  • tygodniowe (podzielone na 7 dni tygodnia);
  • złożone z przegródek podzielonych zarówno na pory dnia, jak i dni tygodnia.
    pixel