Kosmetyki i leki na blizny i przebarwienia

( ilość produktów: 37 )

Innowacyjne preparaty w formie: żelu, maści, kremu, spray, których zadaniem jest wspomaganie regeneracji uszkodzonego naskórka i pomoc w niwelowaniu nieestetycznych zmian w postaci blizn różnego pochodzenia - także rozstępów skórnych i blizn utrwalonych. Kosmetyki i preparaty dostępne w naszej ofercie, pomagają w walce z bliznami oraz w większości przypadków zawierają zaawansowaną formułę, która dodatkowo zapewnia działanie pielęgnacyjne, nawilżające, zmiękczające, wygładzające, uelastyczniające oraz rozjaśniające skórę.

Nieestetyczne zmiany na skórze, takie jak blizny, przebarwienia i rozstępy mogą pojawiać się w różnym wieku i mieć rozmaitą etiologię. Powstają po przebytych chorobach, zabiegach operacyjnych, cesarskim cięciu, intensywnym opalaniu się, urazach, oparzeniach, a także po trądziku, czy w wyniku szybkiej utraty masy ciała. W ich usuwaniu pomagają kosmetyki na przebarwienia i blizny, a także odpowiednie preparaty medyczne.

Blizny i przebarwienia - jak się ich pozbyć?

Sposób postępowania ze zmianami skórnymi należy uzależnić od rodzaju i intensywności zmiany, a także od jej wielkości. Zastosowanie właściwego preparatu pomaga w zniwelowaniu nieestetycznych zmian i wspomaga regenerację uszkodzonego naskórka. Preparat na blizny może mieć działanie nawilżające, wygładzające i zmiękczające. Krem wybielający blizny wyrównuje koloryt skóry, a żel na blizny może ją nawilżać i spłycać powstałe nierówności. Niektóre preparaty działają kompleksowo, łącząc nawilżanie ze zmiękczaniem naskórka i jego uelastycznianiem. Ich stosowanie może być pomocne zarówno w zwalczaniu świeżych zmian, jak i blizn utrwalonych.

pixel