Leki homeopatyczne Boiron

( ilość produktów: 158 )

Marka BOIRON to synonim wysokiej jakości leków homeopatycznych, opracowywanych w najlepszych francuskich laboratoriach, znanych z wysokiej skuteczności i niezawodności działania. Oferta naszej apteki internetowej obejmuje wiele nowoczesnych produktów farmaceutycznych marki BOIRON, przeznaczonych do stosowania w wielu różnych przypadłościach, w stanach obniżonej odporności, w stanach zapalnych, przy przeziębieniach i innego rodzaju infekcjach. W związku z tym, że są to leki homeopatyczne, ich stosowanie jest wysoce bezpieczne, niewywołujące negatywnego skutku na nasze samopoczucie czy zdrowie. Co warte podkreślenia, leki homeopatyczne są lekami o łagodnym działaniu terapeutycznym, niewywołującymi dokuczliwych skutków ubocznych, a zatem możliwymi do stosowana nawet w przypadku małych dzieci. Przed sięgnięciem po określony produkt farmaceutyczny marki BOIRON, należy zapoznać się z dołączoną do niego ulotką lub skonsultować się z lekarzem lub z farmaceutą. Nasi pracownicy udzielą wyczerpującej odpowiedzi na temat sposobu dawkowania i zaleceń do stosowania określonego produktu.

Jakie leki homeopatyczne oferuje Boiron?

Leki homeopatyczne Boiron to nowoczesne produkty farmaceutyczne powstające w najlepszych laboratoriach francuskich. Wśród nich można wymienić:
 

  • Avenoc czopki, których skład bazuje na naturalnych ekstraktach z piwonii lekarskiej, oczaru wirginijskiego, pastwina trójpręcikowego;
  • Avenoc maść, która zawiera składniki roślinne, adrenalinę oraz chlorowodorek amyleiny;
  • GASTROCYNESINE wspomagający pracę układu pokarmowego.
     

Na i-Apteka.pl dostępnych jest znacznie więcej leków homeopatycznych w różnych postaciach: kapsułek, tabletek, granulek, maści, czopków, kremów.
 

Przy jakich dolegliwościach warto sięgnąć po leki homeopatyczne Boiron?

Leki homeopatyczne Boiron wyróżniają się unikalnym składem bazującym na naturalnych składnikach. Dzięki nim wspomagają organizm w walce z różnymi dolegliwościami.
 

Leki homeopatyczne Boiron są polecane w przypadku mdłości i wymiotów towarzyszących chorobie lokomocyjnej, kataru o etiologii wirusowej lub alergicznej, kaszlu, wzdęć, uczucia ciężkości w nadbrzuszu, zgagi czy hemoroidów.

pixel