Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Produkty i akcesoria dla mamy i dziecka

( ilość produktów: 294 )

Wszystko co niezbędne do pielęgnacji, higieny i ochrony delikatnej skóry niemowląt i dzieci od pierwszych chwil ich życia oraz akcesoria dla Mam, które są niezbędne po porodzie i przy karmieniu piersią: majtki poporodowe, laktatory, wkładki laktacyjne. Wyprawka każdego malucha powinna zawierać także: aspiratory do nosa, butelki do karmienia, smoczki oraz kosmetyki pielęgnacyjne zaufanych i najlepszych marek - w tym EKO-logicznych, które dostosowane są do potrzeb delikatnej, wrażliwej skóry niemowląt.

Rola pielęgnacji dzieci i niemowląt w prawidłowym rozwoju

Właściwa pielęgnacja niemowląt i małych dzieci jest szczególnie istotna dla ich prawidłowego rozwoju. Nie mniej ważna jest odpowiednia opieka okołoporodowa kobiet, a także ich samopoczucie w połogu i po jego zakończeniu. Dlatego oferujemy szeroką gamę produktów, wśród których znajdują się środki pielęgnacyjne dla mamy oraz jej dziecka.

 

Pielęgnacja mamy - o czym trzeba pamiętać?

Dobra kondycja mamy jest bardzo ważna zarówno dla niej samej, jak i dla jej dziecka. Jakość życia może poprawić szereg akcesoriów dla kobiet po porodzie oraz mam karmiących piersią. Wśród nich można wymienić kremy do pielęgnacji brodawek, silikonowe osłonki na piersi oraz majtki poporodowe.

 

Wyprawka dla dziecka - co powinno się w niej znaleźć?

Przygotowując się na narodziny dziecka, listę zakupów, na której znajdują się akcesoria i środki pielęgnacyjne dla mamy, należy uzupełnić o produkty dla noworodka. Wyprawka dla niemowlaka powinna obejmować między innymi emulsje lub płyny do kąpieli dla dzieci, kremy ochronne do pielęgnacji wrażliwej skóry, nawilżane chusteczki oraz wiele innych, ważnych artykułów.

 

Niezbędne akcesoria oraz preparaty dla mamy i dziecka oferuje i-apteka.pl.

pixel