Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Vianek - kosmetyki naturalne

( ilość produktów: 1 )

Czerpanie w kosmetologii z tego, co daje natura, może przynieść doskonałe efekty w pielęgnacji urody. Dowodem tego są kosmetyki Vianek przeznaczone dla kobiet o różnych potrzebach. Szeroka gama oferowanych w ramach tej marki produktów wpisuje się oczekiwania wielu odbiorców. Starannie wyselekcjonowane składniki każdego preparatu kosmetycznego w połączeniu z atrakcyjnym wizualnie opakowaniem i przyjemnym zapachem tworzą wyjątkowe i pożądane na rynku połączenie.

Vianek - kosmetyki z naturalnym składem

Jedną z największych zalet kosmetyków Vianek jest ich naturalny skład. Wykorzystywane do ich produkcji zioła pochodzą w całości z upraw ekologicznych z wyróżniającego się czystym środowiskiem Podlasia. Na stronie naszej apteki dostępnych jest wiele produktów tej marki, w tym normalizujący szampon Vianek, który pomaga regulować pracę gruczołów łojowych oraz odżywczy krem Vianek przeznaczony do pielęgnacji twarzy w ciągu dnia.

 

Wybór kosmetyków Vianek jest bardzo bogaty, a ich różnorodność pomaga sprostać kobietom o różnych oczekiwaniach. Znajdziemy wśród nich kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Całość została podzielona na sześć serii różniących się składem i właściwościami, a także kolorem opakowania. W ten sposób można wyodrębnić kosmetyki: nawilżające (niebieskie), orzeźwiające i oczyszczające (zielone), odżywcze (pomarańczowe), ujędrniające i przeciwzmarszczkowe (czerwone), relaksujące i łagodzące (różowe), kojące i wzmacniające (fioletowe).

 

Delikatne kremy do twarzy Vianek o różnorodnych właściwościach

Wybierając krem do twarzy, warto kierować się przede wszystkim rodzajem cery, jej problemami oraz potrzebami. W osiągnięciu oczekiwanych efektów pielęgnacyjnych szczególnie pomocne mogą okazać się kremy do twarzy Vianek. Te kosmetyki skutecznie nawilżają, regenerują, tworzą barierę ochronną i zabezpieczają skórę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi. Poza tym formuły Vianek są biozgodne ze skórą, więc są bezpieczne i efektywne.

 

Różnorodne szampony Vianek do wielu rodzajów włosów

Szampony do włosów Vianek skutecznie oczyszczają z nagromadzonych zanieczyszczeń. Z drugiej strony pozwalają zachować równowagę, nie wysuszają i nie podrażniają. Naturalne oraz delikatne składniki myjące intensywnie nawilżają, odżywiają i regenerują włosy.

 

Toniki Vianek do twarzy przywracają właściwe pH skóry

Naturalne toniki zawierają szereg substancji odżywczych, które utrzymują fizjologiczny odczyn skóry, pozwalają zachować równowagę mikrobiologiczną, która może zostać zaburzona przy myciu twarzy czy demakijażu. Tonik Vianek przygotowuje również skórę na kolejne zabiegi i działanie składników aktywnych zawartych w kremie lub serum.

    pixel