Vianek - kosmetyki naturalne

( ilość produktów: 26 )

Czerpanie w kosmetologii z tego, co daje natura, może przynieść doskonałe efekty w pielęgnacji urody. Dowodem tego są kosmetyki Vianek przeznaczone dla kobiet o różnych potrzebach. Szeroka gama oferowanych w ramach tej marki produktów wpisuje się oczekiwania wielu odbiorców. Starannie wyselekcjonowane składniki każdego preparatu kosmetycznego w połączeniu z atrakcyjnym wizualnie opakowaniem i przyjemnym zapachem tworzą wyjątkowe i pożądane na rynku połączenie.

Vianek - kosmetyki z naturalnym składem

Jedną z największych zalet kosmetyków Vianek jest ich naturalny skład. Wykorzystywane do ich produkcji zioła pochodzą w całości z upraw ekologicznych z wyróżniającego się czystym środowiskiem Podlasia. Na stronie naszej apteki dostępnych jest wiele produktów tej marki, w tym normalizujący szampon Vianek, który pomaga regulować pracę gruczołów łojowych oraz odżywczy krem Vianek przeznaczony do pielęgnacji twarzy w ciągu dnia.

Wybór kosmetyków Vianek jest bardzo bogaty, a ich różnorodność pomaga sprostać kobietom o różnych oczekiwaniach. Znajdziemy wśród nich kosmetyki przeznaczone do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Całość została podzielona na sześć serii różniących się składem i właściwościami, a także kolorem opakowania. W ten sposób można wyodrębnić kosmetyki: nawilżające (niebieskie), orzeźwiające i oczyszczające (zielone), odżywcze (pomarańczowe), ujędrniające i przeciwzmarszczkowe (czerwone), relaksujące i łagodzące (różowe), kojące i wzmacniające (fioletowe).

    pixel