Preparaty na pocenie pod pachami, stóp - antyperspiranty, dezodoranty, spraye i kremy

( ilość produktów: 55 )

Nadmierne pocenie się to częsta przypadłość, z którą można skutecznie walczyć. Oferta przygotowana przez naszą aptekę internetową, obejmuje różnorodne preparaty na pocenie – antyperspiranty, dezodoranty, spraye i kremy. Wśród wielu tego typu produktów, znaleźć można specjalistyczne leki na nadmierną potliwość twarzy, a także bardziej uniwersalne leki na potliwość, które minimalizują ilość potu wydzielanego przez gruczoły potowe całego ciała. Przykładowy lek na potliwość zawierał będzie chlorek glinu, który hamuje wydzielanie potu i zapobiega przykremu zapachowi.

Nadmierna potliwość - objawy

Nadmierna potliwość jest uciążliwą dolegliwością, która może przysparzać wiele problemów i prowadzić do kłopotliwych sytuacji w życiu codziennym. Dyskomfort, nieprzyjemny zapach, spływający od potu makijaż, nadmiernie przetłuszczające się włosy, czy nieestetyczne plamy na odzieży to tylko kilka z towarzyszących objawów. Taka dolegliwość może wystąpić na skutek stresu, mieć podłoże genetyczne albo być wynikiem choroby (np. hipoglikemia, choroba Parkinsona). Przeciw poceniu można stosować rozmaite, dostępne na rynku preparaty, które pomagają radzić sobie z problemem i ułatwiają codzienne funkcjonowanie.

Kosmetyki hamujące wydzielanie potu

Antyperspirant to jeden z najczęściej stosowanych kosmetyków przeciw poceniu. Przykładem jest Medispirant Bloker w sprayu, który cechuje się długotrwałym działaniem. Inny skuteczny kosmetyk hamujący wydzielanie potu to Perspiblock Deo doskonale sprawdzający się u osób z nadmierną potliwością, w których inne dezodoranty na pocenie okazały się nieskuteczne. W naszej aptece dostępnych jest też wiele innych produktów hamujących pocenie jak pasta, żel i zasypka do stóp, chusteczki Medispirant, tabletki itp.

Ochrona różnych partii ciała przed poceniem

Na łamach naszej apteki znajdziesz produkty dedykowane ochronie wybranych partii ludzkiego ciała, m.in. preparaty zapobiegające poceniu się stóp, przeciw poceniu się pod pachami, na pocenie twarzy i wiele innych. Leki mają najczęściej formę łatwych w aplikacji dezodorantów lub antyperspirantów w sztyfcie lub w kulce. Po leki przeciw poceniu się, sięgać mogą osoby uprawiające sport, a zatem w naturalny sposób intensywniej się pocące, a także osoby, które mają wrodzoną tendencję do nadmiernego pocenia się w każdej sytuacji.

pixel