Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Prezerwatywy, kondomy - antykoncepcja dla mężczyzn

( ilość produktów: 37 )

Prezerwatywy sprawdzonych i znanych producentów: Durex, Conamore, Unimil, wykonane z lateksu lub materiału Real Feel - ultracienkiego, który daje poczucie prawdziwej bliskości i komfortu. Spośród wielu rodzajów można dokonywać wyboru prezerwatyw w zależności od potrzeb i upodobań partnerów: prezerwatywy nawilżane, ze środkiem plemnikobójczym, z wypustkami, prążkowane, wydłużające stosunek, przezroczyste lub kolorowe.

Prezerwatywy - mechaniczna metoda antykoncepcji

Prezerwatywa jest jednym z najpowszechniej używanych środków antykoncepcyjnych. Podobnie jak każda inna metoda ochrony przed nieplanowaną ciążą nie daje stuprocentowej gwarancji, jednak cechuje się wysoką skutecznością. Należy do mechanicznych środków antykoncepcyjnych przeznaczonych do stosowania przez mężczyzn. Jednak przy jej wyborze istotne są preferencje obojga partnerów.
 

Jak wybierać prezerwatywy?

Skuteczność prezerwatywy zależy między innymi od jej umiejętnego stosowania, właściwego przechowywania oraz doboru odpowiedniego rozmiaru. Standardowo ma długość ok. 200 mm i szerokość ok. 55 mm. Jednak producenci oferują też mniejsze i większe rozmiary, co umożliwia ich odpowiednie dopasowanie. Poza prezerwatywami wykonanymi z lateksu dostępne są też środki ochrony produkowane z materiałów bezpiecznych dla alergików. Od indywidualnych preferencji partnerów zależy natomiast wybór prezerwatywy z wypustkami lub prążkami. Prezerwatywy nawilżane mogą poprawiać komfort podczas zbliżenia, a wykonane z ultracienkiego materiału Real Feel dawać poczucie prawdziwej bliskości.
 

Jakie rodzaje prezerwatyw są dostępne na i-Apteka.pl?

Na i-Apteka.pl dostępne są nie tylko klasyczne prezerwatywy, które używane są jako forma antykoncepcji. W bogatej ofercie znajdziesz również kondomy zaprojektowane z myślą o wzmocnieniu poczucia bliskości, zwiększeniu komfortu w przypadku suchości pochwy czy zapewnieniu dodatkowej stymulacji.
 

Jeśli szukasz prezerwatyw, które z jednej strony będą formą antykoncepcji, a z drugiej zwiększą przyjemność podczas seksu, zwróć uwagę na prezerwatywy prążkowane. Są wyposażone w specjalne wypustki zapewniające dodatkową stymulację. Niektóre z nich zawierają również żele chłodzące lub rozgrzewające, które potęgują doznania.
 

W sprzedaży dostępne są również prezerwatywy nawilżane pokryte dodatkową warstwą lubrykantu. Dzięki temu zmniejszają uczucie dyskomfortu i są szczególnie wskazane w przypadku problemu z suchością pochwy.
 

W zwiększeniu komfortu oraz wzmocnieniu poczucia bliskości pomagają również cienkie prezerwatywy. Mają bardzo cienkie ścianki, dzięki czemu są praktycznie niewyczuwalne.
 

Oprócz wyżej wymienionych produktów na i-Apteka.pl możesz zamówić także prezerwatywy z grubszymi ściankami i dodatkową ilością środka nawilżającego (np. DUREX Extra Safe). Zapewniają one jeszcze lepszą ochronę przed infekcjami intymnymi i nieplanowaną ciążą.
 

Prezerwatywy lateksowe

Prezerwatywy lateksowe zrobione są z przezroczystej gumy lateksowej. Jeśli używasz tego typu prezerwatyw i szukasz sposobu na wzmocnienie doznań podczas seksu, pamiętaj o jednej rzeczy. Prezerwatywa lateksowa nie powinna być łączona z „domowymi lubrykantami” np. olejem kokosowym czy wazeliną.
 

Najlepiej zastąpić je lubrykantami renomowanych marek. Zapewniają one dodatkowe doznania i nie zmniejszają skuteczności prezerwatywy w zakresie ochrony przed infekcjami i nieplanowaną ciążą.
 

Prezerwatywy nielateksowe

Nie każdy może stosować prezerwatywy wykonane z lateksu. Część osób ma na niego uczulenie. Jeśli też do nich należysz, zwróć uwagę na prezerwatywy nielateksowe.
 

Są zrobione z poliizoprenu, który nie ma charakterystycznego zapachu i właściwości uczulających lateksu, a jednocześnie jest równie wytrzymały. Dzięki temu nie musisz obawiać się o to, że prezerwatywy z poliizoprenu będą mniej skutecznie zapobiegać niechcianej ciąży i infekcjom intymnym.
 

Tego typu produkty zamówisz na i-Apteka.pl. W bogatej ofercie znajdziesz m.in. UNIMIL Skyn Extra z większą ilością środka nawilżającego, UNIMIL Skyn Large i klasyczne UNIMIL Skyn.

pixel