Leki i suplementy na schorzenia układu moczowo-płciowego

( ilość produktów: 209 )

W ofercie znajdują się liczne suplementy diety, preparaty, leki, których zadaniem jest profilaktyka i pomoc w schorzeniach obejmujących układ moczowo-płciowy. Suplementy diety dla kobiet, chroniące ich zdrowie intymne, zawierające naturalne związki roślinne i ziołowe oraz substancje probiotyczne i witaminy. Nowoczesne aplikatory dopochwowe, globulki, kremy i tym podobne produkty, pozwalające na zachowanie odpowiedniego pH środowiska pochwy i działające antybakteryjnie i przeciwgrzybiczo. Preparaty złożone, stworzone z myślą o sprawności układu moczowo-płciowego u mężczyzn, zawierające cenne antyoksydanty i substancje stosowane w profilaktyce prostaty.

Układ moczowo-płciowy kobiet jest zdecydowanie bardziej narażony na występowanie infekcji niż u mężczyzn. Związane z nimi objawy mogą być bardzo nieprzyjemne i utrudniać wykonywanie codziennych czynności. W pozbyciu się dolegliwości pomaga utrzymanie higieny oraz lek na zapalenie układu moczowo-płciowego. Pomocne mogą być również pieluchy dla dorosłych.

Preparaty na zapalenie i infekcje układu moczowo-płciowego

W asortymencie i-Apteka.pl można znaleźć wiele preparatów, które skutecznie leczą infekcje układu moczowo-płciowego o różnej etiologii. Produkty dostępne są pod różną postacią, co ułatwia ich stosowanie i dopasowanie do potrzeb pacjenta. Występują wśród nich globulki dopochowowe, tabletki oraz krople doustne. Wiele wyróżnia się naturalnym składem.

Jak dbać o drogi moczowe?

W celu uniknięcia rozwoju infekcji należy pamiętać o codziennej higienie miejsc intymnych. Osoby, które często podróżują i korzystają z basenów oraz saun mogą stosować preparaty, które wspomagają funkcjonowanie dróg moczowych oraz utrzymanie prawidłowej mikroflory bakteryjnej.

pixel