Ziaja

( ilość produktów: 77 )

ziaja logo

Ziaja - Zakład Produkcji Leków sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się, w 100% polska firma, która specjalizuje się w produkcji farmaceutyków, kosmetyków pielęgnacyjnych, kosmetyków profesjonalnych oraz specjalistycznych kosmetyków, które dostępne są wyłącznie w sprzedaży aptecznej (linia Med).

W ofercie Ziaja znajdziemy preparaty przeznaczone do pielęgnacji każdego rodzaju cery oraz dostosowane do wieku użytkownika (produkty dla dzieci i osób dorosłych), a także produkty ochrony słonecznej z linii Sopot Sun i do pielęgnacji jamy ustnej (linia miniperfekt, maziajki). W składzie większości kosmetyków marki, znajdziemy surowce pochodzenia naturalnego: ekstrakty roślinne i ziołowe, a także kompleks składników koziego mleka, proteiny jedwabiu, ceramidy, proteiny kaszmiru i wiele, wiele innych. Firma Ziaja posiada certyfikat jakości ISO 9001:2008. Farmaceutyki Ziaja wytwarzane są z zachowaniem zasad GMP (Good Manufacturing Practice For Medicinal Products).
 

Czym wyróżniają się kosmetyki Ziaja?

Za skuteczne i szybkie działanie kosmetyków Ziaja odpowiadają starannie dobrane składniki. Wśród nich można wymienić m.in. ceramidy, proteiny jedwabiu, ekstrakty roślinne i ziołowe oraz kompleks cennych składników pozyskiwanych z mleka koziego.
 

W ofercie marki Ziaja znajdują się zarówno kosmetyki, które idealnie nadają się do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju cery, jak i dostosowane do szczególnych potrzeb (przykładem są specjalistyczne produkty z linii Ziaja Med przeznaczone m.in. do skóry atopowej). Ogromny wybór kosmetyków to niewątpliwa zaleta, ponieważ każdy z łatwością znajdzie coś dla siebie.
 

Kto powinien sięgnąć po kosmetyki Ziaja?

Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, ponieważ marka Ziaja może pochwalić się niezwykle bogatą ofertą. Kosmetyki Ziaja polecane są osobom, które chcą dbać o odpowiednie nawilżenie i odżywienie skóry każdego dnia.
 

Ponadto wśród specjalistycznych produktów tego brandu znajdzie się coś dla osób, których skóra wymaga silnego nawilżenia, a także potrzebuje składników o działaniu przeciwzapalnym i łagodzącym.

pixel