Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Oillan - kremy, płyny, emulsje do skóry wrażliwej

( ilość produktów: 6 )

Kosmetyki Oillan logoOillan to firma, której filozofia działania skupia się wokół pielęgnacji skóry poprzez program dermatologiczny obejmujący przede wszystkim 3 rodzaje skóry: niedojrzała skóra noworodkowa i niemowlęca, skóra sucha i wrażliwa oraz skóra z problemami dermatologicznymi takimi jak łuszczyca, egzema, rybia łuska czy AZS.

Oillan - hipoalergiczne emolienty dla odpowiedniego nawilżenia skóry

Sukces produktów możliwy jest dzięki zastosowaniu hipoalergicznych emolientów, których zadaniem jest odpowiednie nawilżenie skóry, jej natłuszczenie i dbałość o zachowanie elastyczności. To właśnie dzięki emolientom na skórze tworzy się niewidoczna warstwa ochronna, które nie pozwala przedostać się nawet najbardziej niekorzystnym warunkom atmosferycznym, zachowując jej świeżość oraz zdrowy wygląd.

 

Produkty Oillan - najwyższej jakości produkty pielęgnacyjne

Firma Oillan oferuje tylko produkty najwyżej jakości, które tworzone są z zachowaniem odpowiednio dobranych receptur, zawierających substancje aktywne przyczyniające się do kompleksowego rozwiązania dysfunkcji skóry poprzez łagodzenie zmian i przede wszystkim profilaktykę w powstawaniu kolejnych, nowych.

 

Dlaczego warto postawić na produkty Oillan?

Produkty Oillan, które oferuje nasza Apteka, niejednokrotnie zdobywały wysokie miejsca w konkursach, otrzymując między innymi nagrodę Superproduktu, Produktu roku czy Qltowego Konceptu. Oferowane przez Oillan szampony, kremy, balsamy i emulsje są bezpieczne, co potwierdza szereg badań dermatologicznych i testów aplikacyjnych. Dobrej jakości produkty w równie dobrej cenie tylko w naszej aptece – sprawdźcie już teraz!

      pixel