Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Kosmetyki naturalne dla dziecka i mamy

( ilość produktów: 2 )

Propozycja dla Rodziców, którzy poszukują w produktach pielęgnacyjnych i kosmetykach dla niemowląt i dzieci składników: bezpiecznych, pewnego pochodzenia, naturalnych, organicznych, certyfikowanych. Linie kosmetyków renomowanych, proekologicznych marek: Alva, BornToBio, Essential Care, Green People. Olejki pielęgnacyjne, szampony, żele do kąpieli bez sztucznych zapachów i konserwantów chemicznych.

Dostosowane do potrzeb mamy i dziecka wysokiej jakości kosmetyki naturalne

Moc ukryta w naturze może zdziałać wiele dobrego dla pielęgnacji ciała matki i dziecka. Delikatna formuła kosmetyków opartych o organiczne, dobrej jakości składniki chroni skórę, delikatnie myje i nawilża. Odpowiednia pielęgnacja jest szczególna istotna w przypadku dzieci małych oraz ze skłonnością do podrażnień i egzemy, a także w przypadku kobiet w okresie okołoporodowym i młodych mam. Dlatego poleca się im kosmetyki naturalne dla dziecka i mamy stworzone w oparciu o starannie wyselekcjonowane komponenty.

 

Kosmetyki naturalne dla dziecka i mamy - dlaczego warto ich używać?

Kosmetyki przeznaczone dla mamy i dziecka zostały stworzone specjalnie z myślą o nich i dostosowane do ich potrzeb. Większość z nich ma właściwości hypoalergiczne, dzięki czemu nie powoduje uczuleń. Nie zawiera też takich składników jak parabeny, substancje konserwujące oraz sztuczne barwniki. Znajdujące się w nich kojące składniki nie tylko pielęgnują, ale dodatkowo łagodzą podrażnienia i poprawiają wygląd oraz kondycję skóry. Ich stosowanie jest bezpieczne zarówno dla mamy, jak i dla dziecka.

    pixel