Podpaski i tampony Always, Bella, OB

( ilość produktów: 65 )

Czego oczekuje kobieta w trakcie krwawienia menstruacyjnego? Przede wszystkim wygody, higieny i dyskrecji. Powstaje pytanie, czy będą je w stanie zapewnić chłonne podpaski, czy wygodne tampony z aplikatorem?

Tampony czy podpaski - co wybrać? 

Argumenty przemawiające za tym, że ultracienkie podpaski doskonale chronią bieliznę i zapewniają wygodę, przekonują wiele kobiet. Przymocowane do bielizny za pomocą specjalnego kleju nie zmieniają położenia przy poruszaniu się i utrzymują się w miejscu nawet podczas aktywności fizycznej. Wykonane z materiału o wysokim stopniu chłonności pozwalają zachować świeżość i chronią przed nieprzyjemnym zapachem. Część kobiet preferuje jednak przeznaczone do stosowania wewnętrznego tampony. Dzięki temu ochrona pozostaje całkowicie niewidoczna, co w niektórych sytuacjach gwarantuje znacznie wyższy komfort. Pozwala bez skrępowania nosić obcisłą odzież oraz uprawiać wymagający dużej sprawności sport. W tej kategorii dostępne są też podpaski poporodowe przeznaczone dla kobiet w połogu. Cechuje je organiczny i przyjazny dla skóry materiał oraz chłonny wkład, który pozwala na zachowanie higieny.
 

Jakie podpaski oferujemy na i-Apteka.pl?

Czy wiesz, że pierwsze podpaski wyprodukowano w XIX wieku? Od tego czasu sporo się zmieniło, a szeroki wachlarz tych produktów higienicznych umożliwia każdej kobiecie wybór odpowiednich podpasek. Dziś w sprzedaży dostępne są m.in. ultracienkie podpaski, które są praktycznie niewyczuwalne i umożliwiają swobodne wykonywanie różnych czynności. Ważne jest również to, że zostały zrobione z materiałów zapobiegających powstawaniu przykrego zapachu. Wyróżnić należy także podpaski na noc, bardzo chłonne, o zapachu kwiatowym czy ze skrzydełkami.
 

Jakie tampony dostaniesz na i-Apteka.pl?

Prowadzisz bardzo aktywny tryb życia, uwielbiasz kąpiele w basenie lub morzu i szukasz alternatywy dla podpaski? Na stronie i-Apteka.pl znajdziesz tampony, które zapewniają skuteczną ochronę i idealnie dopasowują się do ciała.
 

Oferujemy Ci m.in. tampony Donna New Super, które są wyjątkowo chłonne oraz organiczne artykuły higieniczne wyprodukowane przez firmę Masmi.

pixel