Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Szczoteczki do zębów miękkie, średnie, dla dzieci

( ilość produktów: 73 )

Szczoteczki do podstawowej higieny zębów różnych marek, wzorów i kolorów - zarówno dla dzieci, jak i dla osób dorosłych. Szczoteczki klasyczne i wielozadaniowe - także do czyszczenia języka oraz profesjonalne i niezwykle precyzyjne szczoteczki ortodontyczne.

Jak wybrać szczoteczkę do zębów?

Dla higieny jamy ustnej niezwykle istotna jest zarówno prawidłowa technika czyszczenia zębów, jak i wybór właściwych, przeznaczonych do tego celu narzędzi. Szczoteczka do zębów powinna być dopasowana do potrzeb konkretnej osoby – przede wszystkim do jej wieku i wrażliwości dziąseł oraz zębów. Dlatego w asortymencie i-apteki znajdziemy szeroki wybór produktów w tej kategorii, który pozwoli sprostać potrzebom i oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Szczoteczki do zębów dla dzieci i dorosłych

Wybór szczoteczki zaczynamy od dopasowania produktu do wieku użytkownika. Dlatego w tej kategorii można znaleźć szczoteczki przeznaczone dla każdej z grup wiekowych – dla kilkumiesięcznych dzieci, dla których należy wybrać silikonową nakładkę na palec, szczoteczki przeznaczone dla kilkuletnich dzieci, które dopiero poznają technikę szczotkowania zębów, dla nastolatków oraz dla osób dorosłych.

Twardość szczoteczki

Należy też zwrócić uwagę na twardość szczoteczki. Szczególnie popularna jest szczoteczka do zębów średnia/medium, która nie podrażnia dziąseł i dobrze czyści zęby. Miękka szczoteczka do zębów dobrze sprawdzi się w przypadku osób o wrażliwych dziąsłach.

pixel