Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Suplementy diety i preparaty do ochrony oczu

( ilość produktów: 226 )

Suplementy diety oparte na naturalnych składnikach, tworzone na bazie surowców bogatych w antyoksydanty i witaminy, które bardzo korzystnie oddziałują na zdrowie aparatu wzroku. W asortymencie znajdują się także preparaty dla dzieci np. Klarin Junior oraz cała gama suplementów dedykowanych osobom dorosłym - zawierających luteinę i specjalistyczne kompleksy składników, chroniące oczy przed negatywnym wpływem czynników środowiskowych oraz promieniowaniem słonecznym UV.

Krople do oczu dla alergików i pracujących przy komputerze

Krople do oczu dla alergików, dla osób pracujących w szkodliwych warunkach i przed monitorem komputera oraz cierpiących na zespół suchego oka. Ponadto w ofercie, znajdziemy również artykuły do higieny powiek w postaci sterylnych chusteczek i specjalistyczne zestawy do płukania oka, pomocne w razie zanieczyszczenia worka spojówkowego lub jego podrażnienia.
 

Kiedy suplementy na oczy mogą być przydatne?

Suplementy na oczy, dzięki starannie dobranym składnikom, pomagają chronić narząd wzroku przed szkodliwym działaniem promieniowania UV, a także wolnymi rodnikami. Ponadto mogą być przydatne, jeśli spędzasz dużo czasu przed ekranem komputera i czujesz, że Twoje oczy są zmęczone, podrażnione.
 

Suplementy diety na wzrok są polecane również osobom starszym, noszącym soczewki, a także tym, których dieta nie jest wystarczająco urozmaicona.
 

Jakie składniki zawierają najczęściej dobre suplementy diety na wzrok?

Dobre suplementy na oczy mają w składzie związki o właściwościach antyoksydacyjnych, które chronią narząd wzroku przed szkodliwym działaniem wolnych rodników. Zaliczają się do nich witaminy (A, C, E), składniki mineralne (cynk, selen, mangan, miedź), luteina i zeaksantyna.
 

W składzie wysokiej jakości suplementów często pojawiają się także wielonienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 (DHA i EPA) oraz wyciągi z roślin (pozyskiwane m.in. z borówki czernicy czy pomidora zwyczajnego).

pixel