BIOLIQ - dermokosmetyki

( ilość produktów: 57 )

Bioliq to marka wysokiej jakości dermokosmetyków, które stworzone zostały z myślą o codziennej pielęgnacji i których składowe dobrane zostały w taki sposób, aby koncentrować się na indywidualnych potrzebach skóry kobiet nie tylko w jednym, ale w każdym przedziale wiekowym.

Skuteczne receptury marki Bioliq

Na sukces marka zapracowała sobie dzięki zastosowaniu niezwykle unikalnej receptury opartej jedynie na naturalnych substancjach czynnych, które otrzymywane są w szczególny sposób. Są one wynikiem procesu ekstrakcji, który pozwala na bardzo skuteczne zachowanie ich unikalnych i bardzo korzystnych dla skóry właściwości. Dzięki zastosowaniu tej właśnie metody, produkty oferowane przez firmę są w stanie zachować swoje silne właściwości regeneracyjne głównie dzięki zdolności do pobudzania i różnicowania się komórek naskórka, czyli keratynocytów. Efektem tego procesu jest stymulacja rekonstrukcji skóry i bardzo dobrze widoczne, silne  i intensywne działanie naprawcze oraz odbudowujące.

Podstawą marki będąca zarazem kluczem do sukcesu jest stosowanie wyciągu z Onopodrum Acanthium, czyli popłocha pospolitego, który zawiera niezwykle cenne dla ludzkiej skóry substancje – laktony seskwiterpenowe. Oprócz tego składnika, każdy z kremów marki Bioliq wyposażony jest również w inny wyciąg roślinny, przeznaczony do konkretnego rodzaju skóry, dedykowany indywidualnym potrzebom. Dobrany jest więc ze względu na wiek, potrzebę wzmocnienia, regeneracji i stymulacji procesów naprawczych.

W naszej aptece dostępne są wszystkie serie kosmetyków, począwszy od serii 25 + czyli intensywnie pielęgnującej i nawilżającej, poprzez serię 35+, redukującą pierwsze oznaki starzenia się skóry, aż do 45+, poprawiającej jędrność skóry i jej gęstość. Firma stworzyła również serię kosmetyków Dermo przeznaczonych do cery problemowej, zmagającej się z naczynkami, trądzikami, przebarwieniami czy atopowym zapaleniem, a także serię Body, przeznaczonej do kompleksowej pielęgnacji ciała.

pixel