Komputery cyklu miesiączkowego

( ilość produktów: 1 )

Nowoczesne komputery cyklu: Baby-Comp, Lady-Comp, Pearly Mini, których praca i skuteczność oparta została na metodzie termalnej. Jest to metoda naturalnej antykoncepcji i planowania rodziny bez ingerencji w gospodarkę hormonalną kobiecego organizmu i bez skutków ubocznych. Jedyną i podstawową zasadą stosowania komputera cyklu, jest codzienny, zdyscyplinowany pomiar temperatury ciała o jednej porze - zaraz po przebudzeniu, dzięki temu możliwe jest precyzyjne określenie dni płodnych i bezpłodnych w cyklu. Komputery są bardzo proste w użyciu i czytelne. Polecane dla kobiet w każdym wieku.

Jaki komputer cyklu wybrać?

Naturalne metody antykoncepcji mogą wykazywać wysoką skuteczność, jeżeli kobieta każdego dnia o określonej porze (zaraz po przebudzeniu) w zdyscyplinowany sposób dokonuje pomiaru temperatury ciała. Niestety wielu osobom zdarza się o tym zapominać, co zaburza wynik obserwacji dni płodnych i niepłodnych i może prowadzić do nieprawidłowych wniosków. Doskonałym rozwiązaniem jest w takiej sytuacji komputer owulacyjny.

Skuteczność komputera płodności

Komputer antykoncepcyjny (owulacyjny) to nieduże urządzenie, które pozwala precyzyjnie określić dni płodne i niepłodne. Ponieważ ma kompaktowe rozmiary, można mieć je zawsze przy sobie, co umożliwia systematyczne badanie temperatury niezależnie od miejsca pobytu. Komputer miesiączkowy jest łatwy i intuicyjny w obsłudze. W zależności od modelu może się różnić budową i funkcjami. Jak dowodzą badania, komputer Pearly wykazuje 99,36% skuteczności. Dokładnie wskazuje czas jajeczkowania oraz informuje o możliwości zajścia w ciąże w 18 dniu po owulacji. Natomiast urządzenie Lady-Comp posiada statystykę cyklu i budzik, który przypomina o konieczności dokonania pomiaru.

      pixel