Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Witaminy i minerały w tabletkach, kapsułkach, kroplach

( ilość produktów: 1088 )

Najcenniejsze dla ludzkiego organizmu witaminy i minerały w postaci innowacyjnych preparatów złożonych i jednoskładnikowych. Witaminy dla dzieci, dla osób dorosłych, dla sportowców i aktywnych fizycznie, dla kobiet w ciąży, matek karmiących, kobiet w okresie menopauzy oraz dla mężczyzn.

Nieodpowiednia dieta, stres i codzienny pośpiech mogą przyczyniać się do powstawania w organizmie niedoborów. Te z kolei często powodują zmęczenie, pogorszenie samopoczucia, a nawet przyczyniają się do rozwoju groźnych chorób. Stosując dostępne w naszej aptece witaminy i minerały oraz dopasowując je do własnych potrzeb, można przywrócić w organizmie równowagę.

 

Kiedy warto zażywać witaminy?

Witaminy i minerały warto stosować w okresie zwiększonego zapotrzebowania organizmu na określone, zawarte w wyżej wymienionych preparatach składniki. Może być to okres choroby lub czas po przebytej chorobie, uboga i monotonna dieta albo duży wysiłek fizyczny.

 

Skuteczne witaminy i minerały dla dzieci

Specjalnie opracowane preparaty witaminowe dla diabetyków, anemików i osób odchudzających się. Preparaty uzupełniające poziom magnezu, potasu i innych cennych minerałów dla sprawnego funkcjonowania układu nerwowego i krążenia. Witaminy dla niemowląt w nowoczesnej postaci twist-off oraz suplementy i witaminy dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym w postaci żelków, lizaków, oranżadek. Preparaty wpływające na naturalne procesy odpornościowe, wspomagające pamięć i koncentrację oraz wydajność psychofizyczna organizmu.

 

Witaminy i minerały dla dorosłych

Prezentowane w tej kategorii produkty to szeroka gama preparatów witaminowych takich jak m.in. witamina D czy witamina C odpowiednich dla osób dorosłych o zróżnicowanych potrzebach. Oferujemy wśród nich produkty w postaci tabletek, kapsułek, preparatów przeznaczonych do rozpuszczania w wodzie, syropów itp. Ich skład różni się w zależności od przeznaczenia i odpowiada na potrzeby diabetyków, kobiet w ciąży, osób pozostających na diecie itd. Dostępne są też preparaty wieloskładnikowe o kompleksowym działaniu.

pixel