Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Emulsje z SPF do opalania dla dzieci i dorosłych Iwostin Solecrin

( ilość produktów: 6 )

Iwostin Solecrin to gama kosmetyków profesjonalnej ochrony przeciwsłonecznej, wśród których na szczególną uwagę zasługują kosmetyki do opalania dla dzieci i osób dorosłych o szczególnie wrażliwej skórze - także naczyniowej i alergicznej. Iwostin Solecrin to linia w formule, której znajdziemy innowacyjne połączenia różnorodnych filtrów UV, skutecznie chroniących skórę przed negatywnym promieniowaniem UVA/UVB.

Iwostin Solecrin - kosmetyki do opalania z SPF dla dzieci

Skóra naszych pociech jest niezwykle delikatna, dlatego zwłaszcza latem wymaga szczególnej ochrony. W ofercie i-Apteka.pl znajdziesz kosmetyki Iwostin Solecrin do opalania dedykowane dzieciom. Wyjątkowość tych produktów polega na połączeniu intensywnej ochrony przed promieniowaniem UV z kompleksową pielęgnacją skóry.

 

Emulsje dla dzieci z SPF Iwostin Solecrin są stworzone z myślą o wrażliwej i delikatnej skórze najmłodszych, zapewniając nie tylko skuteczną ochronę, ale również optymalne nawilżenie. Są delikatne, hypoalergiczne, a jednocześnie skuteczne.

 

Iwostin Solecrin - kremy i emulsje ochronne z SPF dla dorosłych

Ochrona przed słońcem jest istotna niezależnie od wieku, dlatego również dorośli znajdą w naszej aptece dla siebie specjalne kremy ochronne z SPF Iwostin Solecrin. Wysoce skuteczne filtry chroniące skórę przed promieniowaniem UVA i UVB, a także innowacyjne składniki aktywne, takie jak kompleks nawilżający czy antyoksydanty, sprawiają, że te produkty to niezbędny element każdej wakacyjnej walizki.

    pixel