Testy diagnostyczne do użytku domowego

( ilość produktów: 100 )

Szeroki asortyment testów do samodzielnej diagnostyki domowej, które pozwalają na szybkie i nieinwazyjne badanie w kierunku wielu schorzeń przed konsultacją specjalistyczną: alergii na sierść zwierzęcą, celiakii, helicobacter, krwi utajonej w kale, PSA, badania moczu. Testy określające płodności kobiet i mężczyzn, wskazujące na owulację, testy ciążowe oraz nowoczesne testy do wykrywania narkotyków w organizmie i testy na koronawirusa. Wszystkie testy nie wymagają wizyty w laboratorium i pomocy osób trzecich, są proste w zastosowaniu i dają bardzo wiarygodny wynik.

Domowe testy diagnostyczne

Domowe testy diagnostyczne umożliwiają samodzielne przeprowadzenie w warunkach domowych różnego rodzaju badań diagnostycznych, co pozwala na szybkie otrzymanie wyniku jeszcze przed wizytą w placówce medycznej. Przeznaczone do samodzielnego wykonania testy diagnostyczne są proste w obsłudze i nieinwazyjne. Ich zaletą jest możliwość podjęcia przez pacjenta odpowiednich działań (np. wprowadzenie odpowiedniej diety) natychmiast po otrzymaniu wyniku.

Kto powinien sięgnąć po szybkie testy diagnostyczne?

Szybkie testy diagnostyczne dostępne w aptece to niewątpliwa zaleta dla osób, które nie mogą wykonać badań w warunkach laboratoryjnych. Istotne jest również to, że kupiony w aptece test diagnostyczny cechuje duża czułość, co wpływa na wiarygodność otrzymanego badania. Wśród dostępnych w i-aptece produktów oferujemy testy ciążowe, testy na narkotyki oraz testy na wykrywanie chorób, np. raka szyjki macicy, nietolerancji glutenu, Helicobacter albo na obecność krwi utajonej w kale.

pixel