Hormon TSH x 1 sztuka

  • Rekomendowany do domowego użytku test Hormon TSH służy oznaczaniu stężenia hormonu tyreotropowego we krwi. To badanie wykorzystywane w diagnostyce chorób tarczycy. Test jest łatwy do wykonania. Cechuje się dobrą czułością i wiarygodnością wyniku.
  • Hormon TSH x 1 sztuka
Producent: Diather
Kod produktu: 39702
21,24 zł
Dodaj do ulubionych
Dostawa
Ekspresowa wysyłka
w ciągu 24h
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

W zestawie Hormon TSH:

Saszetka z testem kasetowym oraz pipetą kapilarną – 1szt., gazik do dezynfekcji – 1szt., sterylny lancet (nakłuwacz) do uzyskania próbki krwi – 1szt., pojemnik z zakraplaczem zawierający 1ml odczynnika – 1szt., instrukcja użycia.

Działanie Hormon TSH:

Domowy test do oznaczania stężenia TSH, czyli hormonu tyreotropowego w próbce. Wyrób medyczny Hormon TSH to test kasetkowy do stosowania w celu dokonania wstępnej oceny stanu tarczycy, a także w diagnostyce jej schorzeń. Pozytywny wynik testu oznacza, że stężenie TSH jest powyżej normy, co może wskazywać na niedoczynność tarczycy, dlatego zaleca się konsultację z lekarzem. Test jest szybki w przeprowadzeniu – wynik uzyskuje się po 10 minutach, jest czuły (czułość: 5uIU/ml), a wynik jest wiarygodny. Wynik poniżej 5uIU/ml powinien zostać skonsultowany z lekarzem, jeśli towarzyszą mu takie objawy jak m.in. uczucie gorąca, kołatanie serca, nadmierne nerwowość, podwyższone ciśnienie krwi, chudnięcie.

Zastosowanie:
Wyrób medyczny Hormon TSH test przeznaczony do samodzielnego wykonania w celu oznaczenia stężenia hormonu TSH w próbce krwi. Do stosowania w diagnostyce chorób tarczycy. Wskazania do wykonania testu: nadwaga, zmęczenie, senność, osłabienie, zmiana nastroju, wypadanie włosów, nieregularne cykle miesiączkowe.

Informacje dodatkowe:
Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła. Nie stosować w przypadku, gdy którykolwiek element zestawu jest uszkodzony.

Sposób użycia testu Hormon TSH:

Przed użyciem zaleca się przeczytać instrukcję użytkowania. Przed testem należy umyć ręce wodą z mydłem, a następnie je wysuszyć. Kasetkę i pipetkę ostrożnie wyjąć z saszetki. Opuszkę środkowego palca zdezynfekować i rozmasować, aby zwiększyć ukrwienie. Lancet mocno docisnąć do zdezynfekowanej uprzednio opuszki palca, nacisnąć przycisk wysuwający ostrze (końcówka nakłuwacza automatycznie się schowa). Następnie nakłuty palec delikatnie masować do momentu uzyskania kropli krwi. Końcówkę pipety zbliżyć do kropli krwi, nie trzeba naciskać pipety, krew samoczynnie migruje przez kapilarę aż do specjalnej linii oznaczonej na pipecie. Krew przenieść do dołka próbkowego na płytce testowej, ściskając końcówkę pipety. Cała pobrana krew powinna znaleźć się w dołku próbkowym. Odkręcić niebieską nakrętkę, dodać do dołka próbkowego diluent. Pozostawić na 10 minut, po tym czasie odczytać wynik. Wynik odczytany po 15 minutach jest nieważny. Interpretacja wyniku: pozytywny wynik: powyżej 5mIU/ml – dwie linie (C i T); negatywny wynik: poniżej 5mIU/ml – jedna linia (C); wynik nieprawidłowy – jedna linia (T).

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel