Testy narkotykowe - na obecność narkotyków w organizmie

( ilość produktów: 5 )

Szybkie, skuteczne, czułe, oparte na badaniu próbki moczu lub śliny testy, pozwalające na wykrycie obecność narkotyków w organizmie człowieka. Testy multi - wykrywające kilka rodzajów substancji oraz testy określające obecność poszczególnych narkotyków: amfetaminy, kokainy, haszyszu, marihuany, morfiny. Testy tego rodzaju, są szczególnie pomocne w diagnostyce domowej - szczególnie dla rodziców podejrzewających o zażywanie narkotyków swoje dzieci. Wszystkie testy dostępne w naszej ofercie są stosowane i polecane przez Rodzinną Poradnię Profilaktyki Terapii Uzależnień "monar".

Test na narkotyki ze śliny

Test narkotykowy pozwala w szybki i prosty sposób skutecznie zbadać organizm na obecność psychoaktywnych substancji odurzających. Można go wykonać samodzielnie w warunkach domowych, co w wielu sytuacjach zdecydowanie ułatwia diagnostykę. Test na obecność narkotyków można wykonać ze śliny. W tym celu należy pobrać niewielką ilość śliny za pomocą próbnika. Testy w zależności od rodzaju mogą różnić się specyficznością działania. Umożliwiają sprawdzanie organizmu na obecność amfetaminy, morfiny, ecstasy, marihuany i haszyszu.

Test na narkotyki z moczu

Test na obecność narkotyków można wykonywać również z moczu. Przykładem jest przeznaczony do użytku domowego Test Multi, który umożliwia wykrycie w organizmie amfetaminy, kokainy, morfiny, heroiny, marihuany i haszyszu lub Test THC, który charakteryzuje się wysoką czułością i pozwala sprawdzić próbkę moczu na obecność marihuany i haszyszu. Przeprowadzenie testu jest bardzo proste i pozwala na szybkie uzyskanie wyniku.

    pixel