Testy narkotykowe - na obecność narkotyków w organizmie

( ilość produktów: 9 )

Szybkie, skuteczne, czułe, oparte na badaniu próbki moczu lub śliny testy, pozwalające na wykrycie obecność narkotyków w organizmie człowieka. Testy multi - wykrywające kilka rodzajów substancji oraz testy określające obecność poszczególnych narkotyków: amfetaminy, kokainy, haszyszu, marihuany, morfiny. Testy tego rodzaju, są szczególnie pomocne w diagnostyce domowej - szczególnie dla rodziców podejrzewających o zażywanie narkotyków swoje dzieci. Wszystkie testy dostępne w naszej ofercie są stosowane i polecane przez Rodzinną Poradnię Profilaktyki Terapii Uzależnień "monar".

Po jakim czasie test wykryje obecność narkotyków w organizmie?

Testy narkotykowe zyskują coraz większą popularność ze względu na ich łatwą dostępność i szybko otrzymany wynik. Ciekawość jednak budzi ich precyzja i czułość. Po jakim czasie narkotest wykryje środki odurzające w organizmie? Wszystko zależy od kilku czynników: masy ciała osoby poddanej badaniu, jej wieku, substancji jakiej zażyła, a także w jakiej ilości, jakie leki lub używki przyjmowała dodatkowo w ostatnim czasie oraz w jakiej formie zażyła narkotyk. Powyższe dane dają całościowy pogląd na wiarygodność i czułość narkotestu. Przyjmuje się jednak, że testy na narkotyki są w stanie wykryć daną substancję, według poniższych wskaźników, które są umieszczane przez producentów w ulotce produktu:

  • Kokaina: od 2 do 3 dni,
  • Amfetamina: od 2 do 3 dni,
  • Kannabinoidy, czyli m.in. THC: standardowo do około 5 dni, w wypadku stałego i regularnego zażywania do około 30 tygodni,
  • Barbiturany: w zależności od rodzaju od 2 do 10 dni,
  • Benzodiazepin: około 3 do 4 dni,
  • Morfina: od 2 do 3 dni,
  • Heroina: od 2 do 3 dni.

Test na narkotyki ze śliny

Test narkotykowy pozwala w szybki i prosty sposób skutecznie zbadać organizm na obecność psychoaktywnych substancji odurzających. Można go wykonać samodzielnie w warunkach domowych, co w wielu sytuacjach zdecydowanie ułatwia diagnostykę. Test na obecność narkotyków można wykonać ze śliny. W tym celu należy pobrać niewielką ilość śliny za pomocą próbnika. Testy w zależności od rodzaju mogą różnić się specyficznością działania. Umożliwiają sprawdzanie organizmu na obecność amfetaminy, morfiny, ecstasy, marihuany i haszyszu.

Test na narkotyki z moczu

Test na obecność narkotyków można wykonywać również z moczu. Przykładem jest przeznaczony do użytku domowego Test Multi, który umożliwia wykrycie w organizmie amfetaminy, kokainy, morfiny, heroiny, marihuany i haszyszu lub Test THC, który charakteryzuje się wysoką czułością i pozwala sprawdzić próbkę moczu na obecność marihuany i haszyszu. Przeprowadzenie testu jest bardzo proste i pozwala na szybkie uzyskanie wyniku.

    pixel