Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

TEST wykrywający amfetaminę x 1sztuka

  • Wyrób medyczny Test wykrywający amfetaminę przeznaczony jest do samokontroli. Umożliwia wykrycie w próbce moczu amfetaminy. Jest to szybki test paskowy, prosty w użyciu. Jego czułość wynosi 1000ng/ml. Wynik można odczytać w ciągu 5 minut.
  • TEST wykrywający amfetaminę x 1sztuka
Producent: Hydrex
Kod produktu: 10547
15,31 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

W zestawie Test wykrywający amfetaminę:

Foliowa, szczelnie zamknięta kopertka, w której znajduje się: 1 test paskowy i 1 środek pochłaniający wilgoć; instrukcja używania.

Działanie Test wykrywający amfetaminę:

Wyrób medyczny do samokontroli Test wykrywający amfetaminę jest szybkim testem paskowym o czułości na poziomie 1000ng/ml. Badanie wykrywa amfetaminę w próbce moczu w okresie od 1 do 2 dni od zażycia. Wiarygodność testu wynosi 99%, wynik można odczytać w ciągu 5 minut. Wskazaniem do użycia testu są takie objawy świadczące o zażyciu narkotyku jak nadpobudliwość, wahania nastroju, rozszerzone źrenice, które słabo reagują na światło, bezsenność.

Zastosowanie:

Wyrób medyczny Test wykrywający amfetaminę przeznaczony do stosowania wykrywania obecności amfetaminy w próbce moczu. Test do samodzielnego wykonania w domu.

Informacje dodatkowe:

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła. Nie zamrażać. Nie stosować, jeśli opakowanie foliowe było uszkodzone. Produkt jednorazowego użytku.

Sposób użycia Testu wykrywającego amfetaminę:

Tylko do użytku zewnętrznego. Do badania zaleca się użyć świeżo pobraną próbkę moczu, zebraną do czystego, suchego pojemnika. Mocz można pobrać o dowolnej porze dnia. W sytuacji, gdy nie można wykonać testu od razu po zebraniu próbki, mocz można przechowywać do 48 godzin w lodówce (temp. 2-8st. C). Przed badaniem należy próbkę wcześniej wyjąć z lodówki, powinna postać pół godziny w temperaturze pokojowej. Pasek testowy ostrożnie wyjąć z opakowania, należy go trzymać za górną część, gdzie nadrukowana jest nazwa testu. Nie dotykać pozostałej powierzchni paska testowego. Pasek umieścić w próbce moczu, zanurzać go powoli, tylko do miejsca zaznaczonego na teście jako MAX. Pozostawić go tam na 10-15 sekund, następnie wyjąć i położyć na poziomej powierzchni. Poczekać do momentu, aż pojawią się barwne prążki. Wynik należy odczytać pod koniec piątej minuty od zanurzenia paska testowego w próbce moczu. Wynik odczytany po czasie dłuższym niż 8 minut jest nieważny. Interpretacja wyniku: wynik ujemny – pojawiają się dwa barwne prążki – w strefie testowej T i w strefie kontrolnej C. O wyniku ujemnym świadczy pojawienie się się nawet bardzo jasnego prążka w strefie testowej T (jaśniejszego niż prążka w strefie kontrolnej C). Wynik ujemny oznacza, że w próbce nie stwierdzono obecności narkotyku. Wynik dodatni: pojawia się tylko jeden barwny prążek – w strefie kontrolnej C, nie pojawia się prążek w strefie testowej T. Wynik dodatni oznacza, że w próbce stwierdzono obecność narkotyku. Wynik nieważny: nie pojawia się żaden prążek lub pojawia się prążek tylko w strefie testowej T. W takim przypadku badanie należy powtórzyć, używając nowego testu.

Producent: Hydrex

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel