Suplementy diety i preparaty do czyszczenia uszu

( ilość produktów: 49 )

Preparaty różnej postaci do pielęgnacji, higieny i czyszczenia uszu dzieci i osób dorosłych. Krople, aerozole, żele, świece, dzięki którym możliwe jest oczyszczanie kanału usznego z zalegających zanieczyszczeń i nadmiaru woskowiny. Preparaty oparte na naturalnej formule z wykorzystaniem: oliwy z oliwek, olejków eterycznych, ekstraktów ziołowych i soli fizjologicznej, zapobiegające tworzeniu się korków woskowinowych i dyskomfortu tym spowodowanego włącznie z tymczasową głuchotą, szumami usznymi, zawrotami głowy, uczuciu ucisku lub rozpierania wewnątrz ucha.

Codzienna higiena, poza myciem całego ciała, powinna obejmować również czyszczenie uszu. Wiele osób – wbrew zaleceniom laryngologów – dba o czystość uszu przy pomocy patyczków higienicznych. Jak przestrzegają specjaliści, może to prowadzić do zatkania przewodu słuchowego, a w skrajnych przypadkach nawet do uszkodzenia słuchu.

Czym należy czyścić uszy?

Na rynku dostępnych jest wiele skutecznych i bezpiecznych preparatów, które pomagają w usuwaniu z uszy woskowiny. Na stronie i-Apteka.pl prezentujemy ich szeroką gamę, a wśród nich spraye do uszu oraz krople do czyszczenia uszu. Wskazane preparaty mogą być bezpiecznie stosowane przez dorosłych i przez dzieci.

Jak prawidłowo oczyścić uszy?

Prawidłowe dbanie o higienę uszu dopuszcza stosowanie patyczków higienicznych do czyszczenia zewnętrznych części małżowiny. Natomiast do czyszczenia kanału słuchowego z woskowiny należy stosować przeznaczone do tego celu preparaty do uszu. Ich działanie ma na celu rozpuszczenie woskowiny, dzięki czemu jej usunięcie z kanału jest znacznie łatwiejsze i nie powoduje zalegania.

pixel