Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Suplementy diety i preparaty do czyszczenia uszu

( ilość produktów: 48 )

Preparaty różnej postaci do pielęgnacji, higieny i czyszczenia uszu dzieci i osób dorosłych. Krople, aerozole, żele, świece, dzięki którym możliwe jest oczyszczanie kanału usznego z zalegających zanieczyszczeń i nadmiaru woskowiny. Preparaty oparte na naturalnej formule z wykorzystaniem: oliwy z oliwek, olejków eterycznych, ekstraktów ziołowych i soli fizjologicznej, zapobiegające tworzeniu się korków woskowinowych i dyskomfortu tym spowodowanego włącznie z tymczasową głuchotą, szumami usznymi, zawrotami głowy, uczuciu ucisku lub rozpierania wewnątrz ucha.

Prawidłowe oczyszczanie uszu

Codzienna higiena, poza myciem całego ciała, powinna obejmować również czyszczenie uszu. Wiele osób – wbrew zaleceniom laryngologów – dba o czystość uszu przy pomocy patyczków higienicznych. Jak przestrzegają specjaliści, może to prowadzić do zatkania przewodu słuchowego, a w skrajnych przypadkach nawet do uszkodzenia słuchu.
 

Czym należy czyścić uszy?

Na rynku dostępnych jest wiele skutecznych i bezpiecznych preparatów, które pomagają w usuwaniu z uszy woskowiny. Na stronie i-Apteka.pl prezentujemy ich szeroką gamę, a wśród nich spraye do uszu oraz krople do czyszczenia uszu. Wskazane preparaty mogą być bezpiecznie stosowane przez dorosłych i przez dzieci.
 

Jak prawidłowo oczyścić uszy?

Prawidłowe dbanie o higienę uszu dopuszcza stosowanie patyczków higienicznych do czyszczenia zewnętrznych części małżowiny. Natomiast do czyszczenia kanału słuchowego z woskowiny należy stosować przeznaczone do tego celu preparaty do uszu. Ich działanie ma na celu rozpuszczenie woskowiny, dzięki czemu jej usunięcie z kanału jest znacznie łatwiejsze i nie powoduje zalegania.
 

W jakich sytuacjach warto sięgnąć po suplementy diety na uszy?

Zmagasz się z problemem szumów usznych? Chcesz dbać każdego dnia o utrzymanie dobrego słuchu? Jeśli na któreś z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, rozważ odpowiednią suplementację.
 

Na i-Apteka.pl dostępne są suplementy diety na uszy, które pomagają zarówno w przypadku szumów usznych, jak i są polecane osobom chcącym zadbać o dobry słuch. Przykładem jest Auditon, który uzupełnia dietę w witaminy z grupy B, magnez, a także dostarcza cennych składników w postaci ekstraktów z nasion gryki i liści miłorzębu japońskiego.
 

Co najczęściej zawierają suplementy diety na uszy i preparaty do ich oczyszczania?

Suplementy diety, które pomagają zadbać o słuch, mają w składzie m.in. związki usprawniające pracę układu nerwowego, produkcję erytrocytów i kolagenu oraz równowagę elektrolitową. Zaliczają się do nich witaminy z grupy B, witamina C oraz magnez.
 

Ponadto na i-Apteka.pl dostępne są preparaty do czyszczenia uszu, w których występują składniki ułatwiające usunięcie zalegającej w nich woskowiny. Są to m.in. olejki pozyskiwane z drzewa herbacianego, lawendy, mięty.

pixel