Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Inhalatory, aparaty do inhalacji i nebulizatory

( ilość produktów: 24 )

Profesjonale inhalatory z pełnym wyposażeniem, przeznaczone do użytku domowego, wśród których znajdują się sprawdzone i zaufane marki: Soho, Tech-Med, Diagnostic, Bronchiol. Inhalatory z przeznaczeniem dla dzieci i dla osób dorosłych, z kompresorem tłokowym oraz klasyczne inhalatory pneumatyczne i inhalatory kompaktowe. Urządzenia te, przeznaczone są do inhalacji i podaży drogą wziewną specjalistycznych preparatów i leków, niezbędnych w leczeniu schorzeń dróg oddechowych: astmy, alergii i innych temu podobnych dolegliwości.

Jak działają inhalatory?

Inhalacja umożliwia podanie leku bezpośrednio do miejsca działania. Proces ten ułatwiają inhalatory, czyli urządzenia, za pomocą których lek dostaje się do układu oddechowego podczas czynnego wdechu.
 

Inhalatory nie są trudne w obsłudze. W związku z tym znajdują zastosowanie również podczas leczenia w warunkach domowych. Korzystają z nich osoby zmagające się z astmą, alergią, a także innymi dolegliwościami i chorobami układu oddechowego.
 

Jak dbać o urządzenia do inhalacji?

Zakup wysokiej jakości urządzenia do inhalacji to nie wszystko. Ważne jest również, aby odpowiednio o nie dbać, nie tylko po to, aby służyło jak najdłużej. Właściwa pielęgnacja jest niezwykle istotna, ponieważ aparaty do inhalacji mają kontakt z bakteriami i wirusami.
 

Jak dbać o urządzenie? Pamiętaj o tym, aby po każdym użyciu dokładnie je wyczyścić. Najpierw rozłóż inhalator na części. Następnie umyj każdą z nich w ciepłej wodzie i osusz za pomocą papierowego ręcznika. Później przejdź do odkażania np. za pomocą wyparzarki, wrzątku. Nie zapominaj również o regularnej wymianie akcesoriów (mniej więcej co 6 miesięcy).

    pixel