Babyhaler Komora inhalacyjna dla dzieci i niemowląt x 1 sztuka

  • Wyrób medyczny Babyhaler Komora inhalacyjna dla dzieci i niemowląt jest przeznaczony do podawania leków w formie inhalacji – w postaci aerozoli wziewnych pod ciśnieniem. Urządzenie wskazane do stosowania z lekami wziewnymi firmy GlaxoSmithKline.
  • Babyhaler Komora inhalacyjna dla dzieci i niemowląt x 1 sztuka
Kod produktu: 35908
Przechowywanie: temperatura pokojowa
150,76 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

W zestawie Babyhaler Komora inhalacyjna dla dzieci i niemowląt:

Maseczka na twarz, zastawka zewnętrzna (niebieska), pokrywka zastawki zewnętrznej, uchwyt do dozownika z lekiem, osłona ustnika, zastawka wewnętrzna.

Działanie Babyhaler Komora inhalacyjna dla dzieci i niemowląt:

Urządzenie przeznaczone do stosowania u niemowląt i małych dzieci. Wyrób medyczny Babyhaler Komora inhalacyjna dla dzieci i niemowląt jest wskazany do podawania w formie aerozolu wziewnego pod ciśnieniem leków wziewnych firmy GlaxoSmithKline. Taka forma podania leków sprawia, że dziecko dostaje odpowiednią dawkę preparatu. Urządzenie zostało wyposażone w miękką maseczkę w rozmiarze odpowiednim dla dzieci.

Zastosowanie:

Wyrób medyczny Babyhaler Komora inhalacyjna dla dzieci i niemowląt przeznaczony do podawania dzieciom leków w formie inhalacji. Wyłącznie do podawania leków firmy GlaxoSmithKline w postaci aerozoli wziewnych przepisanych przez lekarza.

Informacje dodatkowe:

To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą. Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła. Chronić przed wysoką temperaturą, bezpośrednim nasłonecznieniem i mrozem. Nigdy nie wkładać do gorącej wody! Komora inhalacyjna dla dzieci Babyhaler nie jest przeznaczona do zabawy. Inhalator z lekiem nie jest dołączony. Jest on wydawany na receptę! Ze względów higienicznych z komory powinna korzystać tylko jedna osoba.

Sposób użycia Komory inhalacyjnej dla dzieci i niemowląt Babyhaler:

Stosować zgodnie z przeznaczeniem. Przed użyciem należy zapoznać się z instrukcją obsługi. Przed użyciem urządzenie należy wyczyścić zgodnie z zaleceniami producenta, a także sprawdzić zastawki. W komorze umieścić inhalator z lekiem, ustnik powinien być skierowany w głąb komory inhalacyjnej. Jednorazowo podawać jedną dawkę leku. Komorę trzymać poziomo, nacisnąć dozownik inhalatora i niezwłocznie przyłożyć maseczkę do ust i nosa dziecka. Komorę utrzymywać przy buzi dziecka do momentu aż nie wykonana ono 5-10 wdechów (trwa to około 15 sekund). Jeśli lekarz zalecił podawać więcej niż jedną dawkę leku, czynność należy powtórzyć. Po podaniu leku inhalator wyjąć z komory i zabezpieczyć. Komorę należy czyścić zgodnie z zaleceniami producenta, przynajmniej raz w tygodniu.

Producent: Gsk Services Sp. z o.o.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel