Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Avene - dermokosmetyki do skóry wrażliwej

( ilość produktów: 5 )

Avene to francuska marka, która jest ekspertem w dziedzinie wytwórczości dermokosmetyków nie tylko dla skóry wrażliwej ale i dla każdego rodzaju skóry. Sukces marki możliwy jest dzięki stosowaniu odpowiednio dobranych składników, a przede wszystkim dzięki jednemu z nich – wodzie termalnej pobieranej niezwykle sterylnie i dokładnie pakowanej.

Dermokosmetyki Avene

Cechą charakterystyczną jest również fakt, że produkcja kosmetyków na bazie tejże wody odbywa się z zachowaniem ścisłych norm, jakie obowiązują także przy produkcji leków.

Kosmetyki marki Avène charakteryzuje wysoka jakość i hipoalergiczność, ale nie tylko. Szeroka gama produktów to gwarancja takich działań na skórze jak regeneracja, neutralizacja zaczerwienień, kojenie podrażnień czy ochrona, zwalczanie bakterii i nawilżenie.

Wszelkie produkty oferowane przez firmę Avène posiadają konieczne atesty, są przebadane dermatologicznie i dopuszczone do sprzedaży ze względu na bezpieczeństwo stosowania. Proces produkcji kosmetyków przebiega pod nadzorem wysokiej klasy specjalistów, którzy dobierają elementy składowe tak, aby były one delikatne dla skóry ale jednocześnie spełniały swoją rolę i zgodnie z wszystkimi standardami dotyczącymi produkcji środków kosmetycznych.
 

Kosmetyki Avene Cicalfate+, czyli idealny wybór dla wrażliwej i podrażnionej skóry

Seria Avene Cicalfate+ jest przeznaczona do pielęgnacji wrażliwej skóry. Regeneruje, koi i skutecznie oczyszcza. Tym samym jest najlepszym sposobem, by zadbać o podrażnioną skórę, zminimalizować uczucie swędzenia i zaczerwienienia. Te kosmetyki Avene są również polecane do terapii blizn. Zmniejszają ich widoczność, wygładzają oraz zmniejszają dyskomfort. Avene Cicalfate+ zawiera substancje czynne z wody termalnej, które odbudowują kolejne warstwy skóry i pozwalają dbać o jej codzienny komfort.
 

Kosmetyki Cold Cream - najlepsza ochrona na najchłodniejsze dni w roku

Zima to najlepszy moment, by zadbać o skórę w sposób profesjonalny. Niezastąpione są kosmetyki Avene Cold Cream polecane szczególnie do pielęgnacji ust i dłoni. To strefy ubogie w naturalną ochronę (czyli lipidy), a z drugiej strony bardzo podatne na działanie niskich temperatur, śniegu i wiatru. Preparaty Avene Cold Cream pomogą zachować komfort w czasie codziennych aktywności, a skóra pomimo skrajnych warunków pozostanie miękka i dobrze odżywiona. To najlepsza kompleksowa ochrona wrażliwych miejsc.
 

Kosmetyki Avene XeraCalm A.D., przynoszące ulgę i ukojenie swędzącej skórze

Kojące właściwości Avene XeraCalm A.D. doskonale sprawdzają się w przypadku skóry suchej, skłonnej do atopii, swędzącej i podrażnionej. Kosmetyki dogłębnie nawilżają oraz wzmacniają barierę ochronną naskórka. Te preparaty Avene, są rewelacyjne dla dzieci i dorosłych, a codzienna pielęgnacja urasta w tym momencie do wyjątkowo przyjemnych rytuałów. Niektórym osobom preparaty z serii Avene XeraCalm A.D. towarzyszyć będą przez wiele lat, ponieważ zawierają unikalne składniki, które mają właściwości kojące i łagodzące, a bogata w minerały woda termalna to najlepsza baza codziennej i specjalistycznej pielęgnacji.
 

Zapraszamy do naszej apteki gdzie znajdziecie Państwo wiele produktów marki Avène.

    pixel