Tabletki na pamięć, koncentrację i witalność

( ilość produktów: 198 )

Cała gama preparatów - tabletek, kapsułek, płynów, syropów, opartych na sile jednego składnika lub zawierające innowacyjne połączenia wieloskładnikowe, wpływające korzystnie na pamięć i witalność ludzkiego organizmu. Bogata oferta suplementów na pamięć i witalność, łączy w sobie znane i cenione w medycynie naturalnej surowce, wśród których znajdują się: Acai Berry, Maca, Lecytyna, Żeń-Szeń, Zielona herbata, Arktyczny korzeń, Miłorząb japoński, zawierające dobroczynne substancje aktywne wpływające na: lepsze krążenie, sprawną pracę mózgu oraz redukcję uczucia zmęczenia fizycznego i psychicznego. Suplementy diety dostosowane do potrzeb dzieci w wieku szkolnym oraz osób dorosłych - zwłaszcza dla osób aktywnych, ciężko pracujących fizycznie i umysłowo oraz dla osób w podeszłym wieku i w okresie rekonwalescencji.

Suplementy diety poprawiające pamięć

Stres, zmęczenie, nieodpowiednia dieta i brak aktywności fizycznej – to główne czynniki, które mogą obniżać naszą koncentrację i prowadzić do zaburzeń w procesach poznawczych oraz zapamiętywaniu. W przypadku takich objawów można stosować suplementy poprawiające pamięć i koncentrację.

Suplementy diety poprawiające pamięć mogą być stosowane przez osoby w różnym wieku. W i-aptece dostępne są tabletki na pamięć dla osób starszych oraz preparaty dla dzieci. W przypadku najmłodszych suplementy mają często postać zdecydowanie łatwiejszych do podania syropów.

Witalność i lepsza koncentracja

Przyjmując tabletki na koncentrację, należy pamiętać, że stosowane suplementy przyniosą najlepsze efekty, jeśli równocześnie z ich przyjmowaniem pacjent będzie dbał o zdrową i odpowiednio zbilansowaną dietę. Nie powinno w niej zabraknąć witamin i mikroelementów. Niezwykle istotna jest też odpowiednia porcja snu, ruch na świeżym powietrzu oraz stałe trenowanie mózgu poprzez wykonywanie odpowiednich ćwiczeń.

pixel