Środki na zatrucia pokarmowe dla dzieci i dorosłych

( ilość produktów: 99 )

Leki, suplementy diety, środki specjalnego przeznaczenia medycznego oraz preparaty uzupełniające niedobory elektrolitowe w przebiegu biegunki i zatrucia pokarmowego. Klasyczne preparaty zawierające aktywny węgiel, środki probiotyczne, znane i polecane leki zawierające: loperamid, tianinian, nifuroksazyd oraz preparaty nawadniające, których zadaniem jest przeciwdziałanie odwodnieniu organizmu i utraty cennych mikroelementów. W ofercie znajdują się preparaty bezpieczne i dostosowane do potrzeb niemowląt, małych dzieci i osób dorosłych.

W tej kategorii dostępne są leki na zatrucie pokarmowe oraz zalecane do przyjmowania w okresie antybiotykoterapii, a także po jej zakończeniu. Ich zadanie polega na skutecznym eliminowaniu takich objawów, jak biegunka oraz wymioty, a także uzupełnianiu niedoborów elektrolitów, które mogą powstać w przebiegu choroby.

Co na zatrucie pokarmowe?

W pozbyciu się przykrych objawów zatrucia pokarmowego pomocny jest lek przeciw wymiotom i biegunce. W naszej aptece oferujemy wiele takich produktów, co pozwala na dopasowanie preparatu do potrzeb konkretnego pacjenta. Wśród dostępnych produktów dostępne są leki przeznaczone dla różnych grup wiekowych, w tym dla dzieci oraz niemowląt poniżej 6 miesiąca życia. Mogą występować w różnej postaci, np. w formie tabletek, syropów, a także jako leki przeciw biegunce i wymiotom w saszetkach oraz kapsułkach. Zatrucie pokarmowe może powodować groźne w skutkach odwodnienie i przyczyniać się do zaburzenia równowagi elektrolitycznej. Dlatego w tej kategorii dostępne są również preparaty, które pomagają w nawodnieniu i uzupełnieniu powstałych niedoborów mikroelementów.

pixel