Iwostin - kremy i balsamy do twarzy

( ilość produktów: 56 )

iwostin logoIwostin to wysokiej klasy marka stworzona przez doktor farmacji. Kosmetyki skomponowane przez wielu specjalistów należących do jej zespołu poprawiają kondycję ciała, ale i ducha. Luksusowe, a zarazem innowacyjne produkty dostępne są zarówno dla prywatnych osób, jak i stosowane w jednych z lepszych punktów odnowy biologicznej, co dowodzi o ich wysokiej jakości w działaniu. Spełniają najważniejsze zadanie, mianowicie zadowalają i poprawiają kondycję skóry oraz psychiki wszystkich konsumentów.

Kosmetyki Iwostin uchodzą za bardzo luksusowe, wykorzystując tylko naturalne składniki, a ich sposób powstawania powoduje efekt finalny jakim jest miłe dla oka opakowanie oraz konsystencja specyfiku.

Produkty tej cenionej firmy można podzielić na kosmetyki pielęgnacyjne oraz te przeznaczone do makijażu. Pierwsze mają zastosowanie do całego ciała, ale także do twarzy. Powstała również specjalna linia przeznaczona wyłącznie dla mężczyzn. Mogą oni skorzystać z pomocy kosmetycznej przy goleniu, dbać o skórę całego ciała, czy chociażby poprawić kondycję cery, a co za tym idzie opóźnić w czasie oznaki starzenia się. Kobiety również mają taką dogodność. Niemniej jednak dla nich powstało o wiele więcej specyfików, gdyż wiadome jest, że to one bardziej cenią dobrodziejstwa zaczerpnięte z naturalnych kosmetyków. Podczas wykonywania makijażu mogą skorzystać z produktów idealnie nadających się do krycia, matowania, rozświetlania, wygładzania oraz specjalnej ochrony.

Zapraszamy do zapoznania się z szerokim asortymentem marki Iwostin w naszej aptece. Zapewniamy Państwu miłe doradzenie podczas zakupu oraz długi termin przydatności produktu. Znając efekty działania tych kosmetyków w pełni polecamy ich stosowanie każdego dnia.

Dermokosmetyki Iwostin dla wrażliwej skóry

Skóra właściwa wymaga wyjątkowej pielęgnacji. Odpowiedzią na jej potrzeby są kosmetyki marki Iwostin. Ich zaletą jest wielowymiarowe działanie, które obejmuje redukcję problemów skórnych oraz długotrwały efekt prowadzonej kuracji pielęgnacyjnej. Kosmetyki Iwostin cieszą się dużym zainteresowaniem i zaufaniem wśród klientów. Stworzone przy współpracy z polskimi dermatologami są bezpieczne i wykazują wysoką skuteczność.

Iwostin Purritin - pianki oczyszczające, kremy do twarzy, toniki

Dermokosmetyki Iwostin są przeznaczone do pielęgnacji wszystkich rodzajów skóry. Wystarczy sięgnąć po produkty z odpowiedniej, dopasowanej do konkretnych potrzeb serii. Iwostin Purritin przeznaczone są do skóry mieszanej, tłustej i trądzikowej. Iwostin Hydro Sensitia są odpowiednie dla osób, które mają cerę suchą, bardzo suchą i wrażliwą. Seria Iwostin Capillin zapewnia właściwą pielęgnację cery naczynkowej, atopowej i skłonnej do alergii. A kosmetyki Iwostin Rosacin doskonale sprawdzają się przy pielęgnacji skóry z trądzikiem różowatym.

pixel