Testy ciążowe - strumieniowe i płytkowe

( ilość produktów: 17 )

Nowoczesne testy ciążowe - strumieniowe i płytkowe, do szybkiego, domowego i wiarygodnego badania. Test oparty jest na badaniu próbki moczu w której może zostać wykryta gonadotropina kosmówkowa - hormon wykrywany w moczu kobiety ciężarnej już po 6-7 dniach od zapłodnienia. Testy tego rodzaju pozwalają na wykrycie bardzo wczesnej ciąży i dają wysoką, bo aż 99% skuteczność porównywalną z profesjonalnymi badaniami laboratoryjnymi. Użycie testu, nie wymaga wizyty u specjalisty oraz udziału osób trzecich, samo jego wykonanie jest niekłopotliwe i bardzo dyskretne.

Test ciążowy strumieniowy - jak zrobić?

Dostępne w naszej aptece testy ciążowe pozwalają potwierdzić, że doszło do zapłodnienia, zanim zostanie to potwierdzone badaniami lekarskimi w gabinecie ginekologicznym. Przeznaczony do samodzielnego stosowania strumieniowy test ciążowy umożliwia odczytanie wyniku już po kilku minutach od jego wykonania. Wystarczy po zdjęciu nasadki z testu skierować go pod strumień moczu lub zanurzyć w sterylnym pojemniku z moczem. Pojawienie się dwóch prążków (w strefie C i strefie T) oznacza wynik pozytywny.

Test ciążowy płytkowy - jak zrobić?

Test płytkowy ma kształt prostokąta z dwoma okienkami. Za pomocą pipety do mniejszego z nich należy nanieść kilka kropli moczu. Wynik testu odczytuje się w drugim okienku. Należy pamiętać, że przy jego wykonywaniu test powinien leżeć na równej powierzchni. O wyniku pozytywnym świadczy pojawienie się dwóch kresek. Płytkowy wczesny test ciążowy jest bardzo prosty do wykonania. Stanowi najczęściej wybierany test spośród dostępnych na rynku.

    pixel