Środki zwiększające libido - żele i tabletki na potencję

( ilość produktów: 150 )

Preparaty, kosmetyki, produkty stosowane dla komfortu i urozmaicenia życia seksualnego oraz dla utrzymania prawidłowej higieny i zdrowia intymnego. Specjalistyczne płyny do higieny intymnej, żele, mydła pomagające chronić naturalną florę bakteryjną i właściwe pH miejsc intymnych - również dla kobiet w ciąży i w okresie połogu. W bogatej ofercie produktów "Dla Niej i Dla Niego" nie mogło także zabraknąć lubrykantów oraz suplementów diety (takich jak np. Maxon Forte) wpływających na sprawność seksualną i działających stymulująco - zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn.

Jak działają środki na libido?

Spadek libido to dość powszechne zjawisko, które może dotyczyć zarówno kobiet, jak i mężczyzn w różnym wieku. Do głównych przyczyn spadku libido należą m.in. wiek, styl życia, przebyte choroby, zmiany hormonalne, przyjmowanie przez dłuższy czas leków, problemy emocjonalne czy urodzenie dziecka. W przypadku zmniejszenia zainteresowania seksem mogą pomóc tabletki na libido. Odpowiedni skład preparatów pomaga zwiększyć popęd i witalność u kobiet lub mężczyzn.

 

Środki na libido mają też dodatkowe funkcje. Ich stosowanie może wpływać korzystnie na poprawę gospodarki lipidowej i funkcjonowanie komórek układu odpornościowego. W niektórych przypadkach, poza stosowaniem preparatów na popęd seksualny, konieczne mogą się okazać działania służące redukcji stresu.

 

Preparaty na zwiększenie libido zazwyczaj są oparte na składnikach ziołowych. Suplementy pobudzają krążenie oraz dodają witalności i energii. Wywierają korzystny wpływ na kondycję fizyczną organizmu. Niektóre z nich przyczyniają się także do regulacji gospodarki hormonalnej. Stosowanie tabletek na wzrost libido pomaga czerpać satysfakcję z udanego życia seksualnego.

 

Jakie tabletki na libido kupisz na i-Apteka.pl?

W ofercie i-Apteka.pl znajdziesz specjalistyczne żele, płyny, proszki do sporządzania roztworu, kapsułki i tabletki na libido wpływające na poziom popędu u kobiet oraz mężczyzn. Popularne suplementy często zawierają w składzie żeń-szeń, który zwiększa wydolność organizmu, a w efekcie wzmaga popęd seksualny. Pomaga też zwalczać stres, który jest czynnikiem przyczyniającym się do spadku popędu.

 

Środki na libido mogą zawierać buzdyganek naziemny, który dodaje energii i podnosi poziom wolnego testosteronu, a także DHEA (prasteron), czyli naturalny hormon steroidowy, którego odpowiedni poziom pomaga utrzymać wysoki popęd. Skład preparatów często uzupełnia też korzeń maca, który wpływa pozytywnie na naczynia krwionośne i podnosi libido, nie wpływając na stężenie hormonów płciowych.

pixel