Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Maxon Forte x 4 tabletki

  • Produkt leczniczy Maxon Forte zawiera w jednej tabletce aż 50mg sildenafilu! Jest to lek wskazany do leczenia zaburzeń erekcji u mężczyzn, wspiera rozkurcz naczyń krwionośnych w prąciu, co zwiększa tam napływ krwi w trakcie podniecenia seksualnego.
  • Maxon Forte x 4 tabletki
Producent: Adamed
Kod produktu: 39103
Przechowywanie: temperatura pokojowa
Typ preparatu: lek
35,90 zł
Dodaj do ulubionych
Produkt oryginalny
Produkt oryginalny
pochodzi z legalnej apteki
Dostawa
Darmowa wysyłka
już od 200 zł

Maxon Forte - opis produktu:

Maxon Forte to lek w postaci tabletek doustnych, który wskazany jest do stosowania przez dorosłych mężczyzn cierpiących na zaburzenia erekcji. Powlekana tabletka Maxon Forte zawiera 50mg sildenafilu w postaci sildenafilu cytrynianu. Zawarta w leku substancja czynna stymuluje przepływ krwi w prąciu, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie długotrwałego wzwodu członka. Maxon Forte zalecany jest dla mężczyzn, którzy doświadczają problemów z wywołaniem erekcji, ale również dla pacjentów, którzy nie mogą utrzymać prawidłowej erekcji do odbycia stosunku płciowego. Tabletkę na potencję należy przyjąć godzinę przed planowanym stosunkiem seksualnym, warunkiem koniecznym do osiągnięcia erekcji jest bodziec zewnętrzny, czyli pobudzenie seksualne. Lek Maxon Forte należy popić szklanką wody - działanie tabletki następuje zazwyczaj w przeciągu 30-60 minut od przyjęcia preparatu. Obfity posiłek spożyty przez przyjęciem leku może wydłużyć czas osiągnięcia pełnej erekcji. Maxon Forte 50mg przeznaczony jest dla mężczyzn, u których preparat w dawce 25mg nie przyniósł wystarczających rezultatów. 

Wskazanie do stosowania leku Maxon Forte

Preparat jest przeznaczony dla mężczyzn, którzy skarżą się na problemy z zaburzeniami wzwodu, co objawia się niemożnością osiągniecia lub utrzymania erekcji wystarczającej do odbycia stosunku płciowego.

Maxon Forte - ostrzeżenia i środki ostrożności:

W przypadku niektórych chorób występujących u pacjenta rozpoczęcie przyjmowania preparatu Maxon Forte należy poprzedzić konsultacją z lekarzem albo farmaceutą. Dotyczy to takich schorzeń jak: niedokrwistość sierpowatokrwinkowa (nieprawidłowa budowa erytrocytów); białaczka (choroba nowotworowa krwi); szpiczak mnogi (choroba nowotworowa szpiku kostnego); nieprawidłowości anatomiczne w budowie prącia, choroba Peyroniego; choroba wrzodowa; zaburzenia krzepliwości krwi.

Maxon Forte a inne leki

Przed przystąpieniem do przyjmowania leku należy poinformować lekarza lub farmaceutę o wszystkich innymi stosowanych obecnie lekach, a także o tych, które pacjent zamierza przyjmować. Należy pamiętać, że preparat może wchodzić w interakcje z niektórymi lekami.

Skład Maxon Forte:

Substancja czynna: sildenafil (Sildenafilum). Każda tabletka zawiera 50mg sildenafilu (w postaci sildenafilu cytrynianu) oraz substancje pomocnicze – rdzeń tabletki: celuloza mikrokrystaliczna, hydroksypropyloceluloza, kroskarmeloza sodowa, magnezu stearynian, krzemionka koloidalna bezwodna; otoczka tabletki Opadry II 31F58914 white: hypromeloza15cP, laktoza jednowodna, tytanu dwutlenek (E171), makrogol 4000, sodu cytrynian dwuwodny.

Działanie Maxon Forte:

Maxon Forte to produkt leczniczy do stosowania w leczeniu zaburzeń erekcji u dorosłych mężczyzn. Impotencja to niemożność uzyskania lub utrzymania erekcji, która byłaby wystarczająca do odbycia stosunku płciowego. Substancją czynną leku jest sildenafil, czyli lek z grupy inhibitorów fosfodiesterazy typu 5 (PDE5). Wspomaga on rozkurcz naczyń krwionośnych w prąciu, co zwiększa napływ krwi do prącia w trakcie podniecenia seksualnego. Warunkiem osiągnięcia wzwodu z pomocą produktu leczniczego Maxon Forte jest uprzednie pobudzenie seksualne.

Maxon Forte - zastosowanie

Produkt leczniczy Maxon Forte wskazany do stosowania u mężczyzn powyżej 18. roku życia w leczeniu zaburzeń erekcji (impotencja).

Maxon Forte - informacje dodatkowe

Produkt przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci, w temperaturze pokojowej. Zaleca się chronić przed działaniem wilgoci i światła. Nie należy łączyć z innymi inhibitorami fosfodiesterazy typu 5, a także z innymi lekami stosowanymi w leczeniu zaburzeń erekcji. Lek nie jest przeznaczony do stosowania w przypadku, gdy nie zostały stwierdzone zaburzenia erekcji. Lek nie jest przeznaczony dla kobiet. Maksymalna dawka dobowa sildenafilu dla osób z zaburzeniami czynności nerek i wątroby wynosi 25mg. Duża ilość alkoholu może osłabiać działanie leku. Lek może wywoływać zawroty głowy i zaburzenia widzenie, które mogą wpływać negatywnie na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługi maszyn. Lek zawiera laktozę – przed zastosowaniem leku osoby ze stwierdzoną nietolerancją niektórych cukrów powinny skonsultować się z lekarzem.

Maxon Forte - przeciwwskazania:

Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek składnik leku. Nie stosować równocześnie z azotanami oraz z lekami uwalniającymi tlenek azotu (ryzyko niebezpiecznego zmniejszenia ciśnienia tętniczego). Nie stosować, jeśli stosowany jest riocyguat. Nie stosować przy ciężkich chorobach serca lub wątroby. Nie stosować w przypadku, gdy niedawno wystąpił udar lub zawał serca. Nie stosować w przypadku niskiego ciśnienia tętniczego krwi. Nie stosować w przypadku dziedzicznych zmian degeneracyjnych siatkówki (zwyrodnienie barwnikowe siatkówki (retinitis pigmentosa)). Nie stosować w przypadku, gdy kiedykolwiek została stwierdzona utrata wzroku w wyniku niezwiązanej z zapaleniem tętnic przedniej niedokrwiennej neuropatii nerwu wzrokowego.

Maxon Forte - działania niepożądane

W trakcie stosowania leku u niektórych osób mogą wystąpić działania niepożądane. Najczęściej obserwowane działania niepożądane są krótkotrwałe i mają łagodne lub umiarkowane nasilenie. Jeśli wystąpi którykolwiek z następujących objawów, należy zaprzestać stosowania leku i natychmiast zgłosić się do lekarza: reakcja alergiczna (niezbyt często; nagły świszczący oddech, trudności w oddychaniu lub zawroty głowy, obrzęk powiek, twarzy, ust lub gardła); bóle w klatce piersiowej (niezbyt często), jeśli wystąpią w czasie stosunku płciowego lub po nim, trzeba przyjąć półsiedzącą pozycję i spróbować się rozluźnić, nie stosować azotanów, aby złagodzić ból w klatce piersiowej; nadmiernie przedłużające się i czasem bolesne wzwody (rzadko), jeśli wzwód utrzymuje się ponad 4 godziny, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem; nagłe pogorszenie lub utrata wzroku (rzadko); ciężkie reakcje skórne (rzadko; ciężkie łuszczenie się i obrzęk skóry, powstawanie pęcherzy w jamie ustnej, na narządach płciowych i dookoła oczu, gorączka); napady padaczkowe lub drgawki (rzadko). Inne działania niepożądane: bardzo często – ból głowy; często – nudności, nagłe zaczerwienienie twarzy, uderzenia gorąca, niestrawność, zaburzenia widzenia (widzenie z kolorową poświatą, nadwrażliwość na światło, niewyraźne widzenie lub zmniejszenie ostrości widzenia), uczucie zatkanego nosa, zawroty głowy; niezbyt często; wymioty, wysypka skórna, podrażnienie oka, przekrwienie oczu, ból oczu, widzenie błysków światła, jaskrawe widzenie, wrażliwość na światło, łzawienie oczu, kołatanie serca, szybkie bicie serca, nadciśnienie tętnicze, niedociśnienie, bóle mięśni, senność, osłabione czucie dotyku, zawroty głowy, dzwonienie w uszach, suchość w jamie ustnej, zatkane lub niedrożne zatoki, zapalenie błony śluzowej nosa (katar, kichanie i zatkany nos), ból w górnej części brzucha, choroba refluksowa przełyku (zgaga), krew w moczu, ból rąk lub nóg, krwawienie z nosa, uczucie gorąca, uczucie zmęczenia; rzadko: omdlenia,udar, zawał serca, nieregularne bicie serca, przemijające zmniejszenie przepływu krwi do części mózgu, uczucie ucisku w gardle, zdrętwienie ust, krwawienie do tylnej części oka lub powiek, niewielkie cząstki lub punkty w polu widzenia, widzenie obwódek wokół źródeł światła, rozszerzenie źrenicy, nieprawidłowe zabarwienie białka oka, krwawienie z prącia, obecność krwi w spermie, suchość nosa, obrzęk wewnątrz nosa, uczucie drażliwości, nagłe osłabienie lub utrata słuchu. Po wprowadzeniu na rynek leku z sildenafilem rzadko notowano przypadki niestabilnej dławicy (choroba serca) oraz nagłej śmierci – u większości (nie u wszystkich!) mężczyzn, u których wystąpiły te działania niepożądane, już przed zastosowaniem leku występowały zaburzenia czynności serca, przez co nie jest możliwe określenie, czy działania niepożądane miały związek ze stosowaniem leku Maxon Active.

Dawkowanie tabletek Maxon Forte:

Stosować zgodnie z zaleceniami lekarza lub według wskazówek znajdujących się na ulotce. Tabletkę połykać w całości, popić szklanką wody. Można stosować z posiłkiem lub niezależnie od niego, jednak trzeba pamiętać, że obfity posiłek może opóźnić wystąpienie efektu leczniczego. Lek stosować raz na dobę. Zalecana dawka dla mężczyzn, którzy wcześniej stosowali leki zawierające sildenafil w dawce 50mg lub większej, wynosi 50mg. Lek jest przeznaczony dla mężczyzn, u których dawka 25mg nie była skuteczna. Lek przyjmować około godzinę przed planowaną aktywnością seksualną. Działanie odczuwane jest zwykle 30-60 minut od zażycia tabletki. Do uzyskania efektu konieczne jest wcześniejsze pobudzenie seksualne. Przy wrażeniu, że lek działa za mocno lub za słabo, zalecana jest konsultacja z lekarzem.

Zadaj pytanie specjaliście

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Porady związane z Maxon Forte x 4 tabletki

2023-01-03

Życie intymne seniorów - jak polepszyć jego jakość?

Życie intymne seniorów - jak polepszyć jego jakość?
Życie intymne seniorów to temat tabu. Trzeba jednak głośno rozmawiać o potrzebach osób starszych, głównie o tym, jak polepszyć jakość ich życia intymnego!
2022-05-31

Przegląd skutecznych leków na potencję dla mężczyzn bez recepty

Przegląd skutecznych leków na potencję dla mężczyzn bez recepty
Zaburzenia erekcji to coraz częstszy problem wśród mężczyzn niezależnie od wieku. Na szczęście w obecnych czasach dostęp do różnego rodzaju środków wspomagających uzyskanie i utrzymanie wzwodu jest powszechny. W aptekach kupić można zarówno leki na potencję, jak i preparaty, które wspierają prawidłowe funkcjonowanie męskiego organizmu.
2022-05-20

Jak poprawić jakość życia seksualnego?

Jak poprawić jakość życia seksualnego?
Seks to ważny element naszego życia. Niestety codzienny pęd, wszechobecny stres i ciągłe zmęczenie odciskają swoje piętno także na tej sferze. Cierpią na tym kobiety, cierpią na tym mężczyźni! Co można zrobić, aby poprawić jakość życia seksualnego? Jakie preparaty z apteki warto wypróbować?
2021-11-12

Zaburzenia erekcji – powody, objawy, leczenie

Zaburzenia erekcji – powody, objawy, leczenie
Mimo stałego nagłaśniania problemu większość mężczyzn cierpiących na zaburzenia erekcj traktuje to jako temat tabu, zapominając zupełnie, że szukanie przyczyn oraz ewentualne wdrożenie leczenia nie musi być krępujące. Podstawą w osiągnięciu satysfakcji seksualnej jest zwiększenie świadomości oraz umiejętne zweryfikowanie przyczyny wystąpienia przypadłości, w czym pomóc może jedynie urolog. Jakie są zatem powody zaburzeń wzwodu, jak wygląda leczenie oraz jak działają preparaty, które pomagają uzyskać erekcję, tj. Maxon Forte czy Inventum?
2021-04-21

Sildenafil i jego działanie oraz możliwe skutki uboczne

Sildenafil i jego działanie oraz możliwe skutki uboczne
Sildenafil to celebryta wśród substancji wykorzystywanych w produkcji leków. Ten związek chemiczny zawdzięcza swoją popularność małej niebieskiej tabletce, która pomogła wielu mężczyznom na całym świecie uporać się z problemem impotencji. Choć jest on bohaterem dowcipów i przyjacielem w intymnej potrzebie, bywa też niebezpieczny i nie warto z nim zadzierać!
2020-05-20

Sildenafil w większej dawce - bez recepty!

Sildenafil w większej dawce - bez recepty!
Sildenafil doczekał się kolejnej odsłony OTC, na dodatek w podwojonej dawce – 50mg w jednej tabletce! Jest sensacja, a sildenafil bez recepty nie traci na popularności. Dla kogo jest Maxon Forte i po co się go zażywa?
pixel