Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Sildenafil w większej dawce - bez recepty!

20.05.2020
Aktualności
Sildenafil w większej dawce - bez recepty!

Sildenafil doczekał się kolejnej odsłony OTC, na dodatek w podwojonej dawce – 50mg w jednej tabletce! Jest sensacja, a sildenafil bez recepty nie traci na popularności. Dla kogo jest Maxon Forte i po co się go zażywa?

Maxon Forte – sildenafil bez recepty w wyższej dawce

Sildenafil bez recepty to już nie nowość, natomiast nowością są kolejne produkty – do tej pory zmiana polegała na różnorodności nazw handlowych i producentów, a od teraz wkroczył na rynek sildenafil w podwojonej dawce – Maxon Forte Adamed 50mg sildenafilu w jednej tabletce. Czy wzbudzi to większe sensacje wśród panów? Czy preparaty w dawce 25mg zostaną zepchnięte w otchłań aptecznych szuflad? Nie bylibyśmy tego aż tak pewni, ponieważ sildenafil nadal jest substancją, z którą należy obchodzić się delikatnie – tym bardziej delikatniej i z rozwagą sięgając po większą dawkę!

Sildenafil w leczeniu impotencji – czy skuteczny?

Tak, sildenafil wykorzystywany jest i z powodzeniem stosowany przez mężczyzn, którzy nie mogą osiągnąć wzwodu lub nie mogą utrzymać erekcji, w sposób wystarczający do odbycia stosunku płciowego. Przyczyn impotencji może być wiele, zaczynając od czynników chorobowych poprzez osłabienie fizyczne aż po niedyspozycje natury psychicznej – tu najczęściej wymieniane są: stres, problemy w związku, konflikty rodzinne i zawodowe, niska samoocena - kompleksy, wstyd, fobie. Niezależnie od przyczyn zaburzenia w sferze seksualnej szybko odbijają się na całokształcie,a mężczyźni często zamiast powziąć leczenie pod specjalistyczną kontrolą, popadają w depresje i wycofują się z życia intymnego. Inni sięgają po pomoc z apteki i tu na wagę złota okazuje się sildenafil bez recepty... Maxon Forte Adamed, jak i inne leki wydawane bez przepisu lekarza zawierające sildenafil, nie powinny być przyjmowane bez konsultacji z lekarzem lub z farmaceutą, a już na pewno bez rzetelnego wypełnienia ankiety – narzędzia diagnostycznego dołączonego opakowanie leku.

Sildenafil nie jest wskazany dla mężczyzn poniżej 18. roku życia, niewskazane jest także przyjmowanie leku na potencje wraz z innymi lekami – głównie lekami przyjmowanymi w celu łagodzenia objawów choroby wieńcowej, a także przy problemach z ciśnieniem krwi oraz po przebytym zawale serca lub udarze mózgu w ciągu ostatnich 6. miesięcy.

Polecane wpisy

Pokaż więcej wpisów z Maj 2020

Polecane produkty

Rekomendowane produkty
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel