Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Blog o zdrowiu i-Apteka.pl

Najnowsze wpisy

Pozostałe wpisy

Przygotowanie do kolonoskopii

Przygotowanie do kolonoskopii

Kolonoskopia to badanie polegające na wprowadzeniu przez odbyt specjalistycznego wziernika i obejrzeniu całego jelita grubego. Jest to podstawowe badanie służące do rozpoznania wszelkich nieprawidłowości oraz chorób jelita grubego. Przed wykonaniem badania jelito powinno być dokładnie oczyszczone, dlatego też niezbędne jest przestrzeganie zaleceń ogólnych. Jak wygląda prawidłowe przygotowanie do kolonoskopii i jak powinna wyglądać dieta przed wykonaniem badania?
Zaburzenia erekcji – powody, objawy, leczenie

Zaburzenia erekcji – powody, objawy, leczenie

Mimo stałego nagłaśniania problemu większość mężczyzn cierpiących na zaburzenia erekcj traktuje to jako temat tabu, zapominając zupełnie, że szukanie przyczyn oraz ewentualne wdrożenie leczenia nie musi być krępujące. Podstawą w osiągnięciu satysfakcji seksualnej jest zwiększenie świadomości oraz umiejętne zweryfikowanie przyczyny wystąpienia przypadłości, w czym pomóc może jedynie urolog. Jakie są zatem powody zaburzeń wzwodu, jak wygląda leczenie oraz jak działają preparaty, które pomagają uzyskać erekcję, tj. Maxon Forte czy Inventum?
Witaminy z grupy B - funkcje i objawy niedoboru

Witaminy z grupy B - funkcje i objawy niedoboru

Witaminy z grupy B to spora grupa związków, pełniących w organizmie wiele niezwykle ważnych ról. Odpowiadają one za niemal wszystkie procesy życiowe i zapobiegają powstaniu wielu groźnych chorób. Są rozpuszczalne w wodzie i na bieżąco usuwane, dlatego tak ważne jest uwzględnianie produktów bogatych w te związki w codziennej diecie. Dowiedz się, jakie funkcje pełnią i jak wyglądają objawy niedoboru witamin z grupy B.
Suplementy i leki łagodzące zgagę i refluks

Suplementy i leki łagodzące zgagę i refluks

Pali, piecze, mdli i odbiera apetyt na ulubione smakołyki? To może być zgaga! Ta nieprzyjemna reakcja układu pokarmowego, to efekt cofanie się treści żołądkowej do przełyku, który pozostawia kwaśny lub słony posmak w gardle i powoduje trudności w przełykaniu. Jakie leki na zgagę najszybciej pomogą zlikwidowaniu dolegliwości i czy refluks żołądkowo-przełykowy można wyleczyć na zawsze?
    pixel