Nasz poradnik

2015-02-26

Nowa lista leków refundowanych - od 1 marca 2015

Nowa lista leków refundowanych - od 1 marca 2015

Jak co dwa miesiące (od przepisów obowiązujących od 2012 roku) zmienia się lista leków refundowanych. Cała lista jest dostępna na stronie internetowej Ministerstwa Zdrowia, my natomiast sprawdzimy, jakie zmiany są najistotniejsze i dla kogo.

2015-02-23

Jak wybrać odpowiedni dla siebie antyperspirant?

Jak wybrać odpowiedni dla siebie antyperspirant?

Pocenie się jest rzeczą naturalną ale w niektórych sytuacjach bardzo problematyczną i krępującą. Kupując antyperspirant mamy nadzieję, że zabezpieczy nas przed wstydliwą sytuacją w pracy, na imprezie itd. Nie zawsze jednak efekt jest zadowalający. Czy to wina preparatu czy może zbyt wysokich oczekiwań?

2015-02-19

Sposób na wypadanie włosów

Sposób na wypadanie włosów

Każdemu z nas zależy na włosach. Najbardziej niepokojące jest, gdy włosy po prostu zaczynają wypadać. Niejednokrotnie jest tak, że mimo naszych starań włosy dalej wypadają. Co robić, aby sobie pomóc? Czy konieczna jest pomoc specjalisty, czy może wystarczy odpowiednio dobra kuracja, którą możemy sami wykonać w domu? A może konieczna jest porada u specjalisty?

2015-02-15

Turbospalanie na odchudzanie

Turbospalanie na odchudzanie

Każdy z nas marzy o pięknej sylwetce. Kobiety ciągle się odchudzają, bo chcą czuć się dobrze w swoim ciele oraz podobać się mężczyznom. Mężczyźni z kolei chcą mieć piękną, męską posturę, aby zachwycać swoim wyglądem kobiety. Rynek tzw. 'odchudzaczy' jest pełen różnych preparatów. Jedną z technik stosowanych przez osoby pragnące się odchudzić jest zażywanie suplementów diety w skład których wchodzą tzw. fat burnery - czyli substancje spalające tkankę tłuszczową. Jakie jest efekt ich działania? Czy to wystarczy, aby wyglądać zadowalająco?

2015-02-07

Jak wyleczyć popękane od zimna dłonie?

Jak wyleczyć popękane od zimna dłonie?

Wielu z nas już od początku jesieni zmaga się z problemem związanym z popękanymi i spierzchniętymi dłońmi. Początkowo problem wygląda na kosmetyczny ale z czasem pękająca skóra zaczyna krwawić i boleć. Jak sobie pomóc?Jak zadbać o swoje dłonie w tym okresie?

    pixel