Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Blog o zdrowiu i-Apteka.pl

Najnowsze wpisy

Pozostałe wpisy

Sposób na wypadanie włosów

Sposób na wypadanie włosów

Każdemu z nas zależy na włosach. Najbardziej niepokojące jest, gdy włosy po prostu zaczynają wypadać. Niejednokrotnie jest tak, że mimo naszych starań włosy dalej wypadają. Co robić, aby sobie pomóc? Czy konieczna jest pomoc specjalisty, czy może wystarczy odpowiednio dobra kuracja, którą możemy sami wykonać w domu? A może konieczna jest porada u specjalisty?

Turbospalanie na odchudzanie

Turbospalanie na odchudzanie

Każdy z nas marzy o pięknej sylwetce. Kobiety ciągle się odchudzają, bo chcą czuć się dobrze w swoim ciele oraz podobać się mężczyznom. Mężczyźni z kolei chcą mieć piękną, męską posturę, aby zachwycać swoim wyglądem kobiety. Rynek tzw. 'odchudzaczy' jest pełen różnych preparatów. Jedną z technik stosowanych przez osoby pragnące się odchudzić jest zażywanie suplementów diety w skład których wchodzą tzw. fat burnery - czyli substancje spalające tkankę tłuszczową. Jakie jest efekt ich działania? Czy to wystarczy, aby wyglądać zadowalająco?

Jak wyleczyć popękane od zimna dłonie?

Jak wyleczyć popękane od zimna dłonie?

Wielu z nas już od początku jesieni zmaga się z problemem związanym z popękanymi i spierzchniętymi dłońmi. Początkowo problem wygląda na kosmetyczny ale z czasem pękająca skóra zaczyna krwawić i boleć. Jak sobie pomóc?Jak zadbać o swoje dłonie w tym okresie?

    pixel