Dr Irena Eris Clinic Way

( ilość produktów: 10 )

clinic way - kosmetykiClinic Way to innowacja w pielęgnacji z kategorii anti-aiging na skalę światową. Jest to jedno z najnowszych odkryć niezwykle znanej doktor Ireny Eris, która stworzyła pierwszą linię dermokosmetyków o podwójnym działaniu, mianowicie nie tylko odmładza ona skórę, na którą już od jakiegoś czasu niekorzystnie działa proces starzenia, ale także opóźnia ten proces.

 

Linia kosmetyków Clinic Way oparta jest na unikalnym na skalę światową odkryciu – bazuje ona bowiem na rewolucyjnym reaktywatorze, który odpowiada za odnowę skóry, a mianowicie FGF1 LMS™ , a także na technologii LIPO-SPHERE, która zawiera Aqua Calcis charakteryzującą się właściwościami łagodzącymi podrażnienia, kojącymi i zapewniającymi bezpieczną pielęgnację każdego rodzaju skóry, nawet tej najbardziej wrażliwej i skłonnej od alergii.

 

Clinic Way to gwarancja skuteczności i bezpieczeństwa, a wszystko za sprawą szerokiej wiedzy doktor Ireny Eris w dziedzinie dermatologicznej, kosmetycznej i biotechnologicznej. Kosmetyki są wynikiem połączenia tej wiedzy z ponad trzydziestoma latami doświadczeń w dziedzinie pielęgnacji anti-age oraz najnowszych, nowoczesnych i znaczących osiągnięć naukowych.

 

Sukcesem kosmetyków jest ich receptura, która opracowana  i przebadana została w Centrum Naukowo-Badawczym dość innowacyjną metodą in vitro, wykorzystując w tym celu wyizolowane komórki skóry, a także standardowo, na skórze pacjentów. W procesu produkcji i opracowywania receptury dermokosmetyków Clinic Way biorą udział najwyżej klasy specjaliści z dziedziny farmaceutyki, kosmetologii, alergologii, dermatologii oraz biologii, dlatego nie ma nawet najmniejszych wątpliwości co do ich łagodności, bezpieczeństwa i skuteczności.

 

Wszystkie właściwości kosmetyków potwierdzone zostały wieloma badaniami klinicznymi, podczas których oceniono stan skóry po działaniu kosmetyków w dziesięciostopniwej skali. Zapraszamy do naszej apteki, gdzie możecie Państwo nabyć kosmetyki Clinic Way za okazyjną cenę!

 

    pixel