Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Dr Irena Eris Clinic Way

( ilość produktów: 10 )

clinic way - kosmetykiClinic Way to innowacja w pielęgnacji z kategorii anti-aiging na skalę światową. Jest to jedno z najnowszych odkryć niezwykle znanej doktor Ireny Eris, która stworzyła pierwszą linię dermokosmetyków o podwójnym działaniu, mianowicie nie tylko odmładza ona skórę, na którą już od jakiegoś czasu niekorzystnie działa proces starzenia, ale także opóźnia ten proces.

Skuteczna odnowa skóry z kosmetykami Dr Irena Eris Clinic Way

Linia kosmetyków Clinic Way oparta jest na unikalnym na skalę światową odkryciu – bazuje ona bowiem na rewolucyjnym reaktywatorze, który odpowiada za odnowę skóry, a mianowicie FGF1 LMS™ , a także na technologii LIPO-SPHERE, która zawiera Aqua Calcis charakteryzującą się właściwościami łagodzącymi podrażnienia, kojącymi i zapewniającymi bezpieczną pielęgnację każdego rodzaju skóry, nawet tej najbardziej wrażliwej i skłonnej od alergii.

Clinic Way to gwarancja skuteczności i bezpieczeństwa, a wszystko za sprawą szerokiej wiedzy doktor Ireny Eris w dziedzinie dermatologicznej, kosmetycznej i biotechnologicznej. Kosmetyki są wynikiem połączenia tej wiedzy z ponad trzydziestoma latami doświadczeń w dziedzinie pielęgnacji anti-age oraz najnowszych, nowoczesnych i znaczących osiągnięć naukowych.
 

Co wyróżnia recepturę kosmetyków Clinic Way?

Sukcesem kosmetyków jest ich receptura, która opracowana  i przebadana została w Centrum Naukowo-Badawczym dość innowacyjną metodą in vitro, wykorzystując w tym celu wyizolowane komórki skóry, a także standardowo, na skórze pacjentów. W procesu produkcji i opracowywania receptury dermokosmetyków Clinic Way biorą udział najwyżej klasy specjaliści z dziedziny farmaceutyki, kosmetologii, alergologii, dermatologii oraz biologii, dlatego nie ma nawet najmniejszych wątpliwości co do ich łagodności, bezpieczeństwa i skuteczności.

Wszystkie właściwości kosmetyków potwierdzone zostały wieloma badaniami klinicznymi, podczas których oceniono stan skóry po działaniu kosmetyków w dziesięciostopniwej skali. Zapraszamy do naszej apteki, gdzie możecie Państwo nabyć kosmetyki Clinic Way za okazyjną cenę!

    pixel