Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Kosmetyki do pielęgnacji biustu

( ilość produktów: 8 )

Biust stanowi jeden z najważniejszych kobiecych atrybutów. Jego kondycja może jednak ulegać pogorszeniu wraz z wiekiem, a także na skutek nieodpowiedniej pielęgnacji oraz karmienia piersią. W celu zachowania doskonałej formy konieczne jest nie tylko noszenie odpowiedniej bielizny podtrzymującej piersi i utrzymanie prawidłowej postawy ciała, ale także stosowanie właściwych kosmetyków.

Jak prawidłowo dbać o piersi?

Pielęgnacja biustu powinna być delikatna, ale jednocześnie skuteczna. Na rynku dostępne są różne przeznaczone do tego celu preparaty. Na uwagę zasługują zarówno kremy i balsamy, jak i tabletki, które dostarczają ważnych składników odżywczych niezbędnych do zachowania odpowiedniej jędrności, sprężystości i objętości biustu. Ich stosowanie warto rozpocząć niezwłocznie po zakończeniu karmienia piersią lub przy utracie wagi. Podczas karmienia piersią bardzo ważna jest też pielęgnacja wrażliwych brodawek. Dostępne w tej kategorii produkty pomagają w łagodzeniu bolesnych podrażnień wywołanych przez ssące pierś dziecko.
 

Jakie składniki powinny zawierać skuteczne kosmetyki do pielęgnacji biustu i brodawek sutkowych?

Jak powinna wyglądać pielęgnacja biustu? Jeśli chcesz zadbać o tak wrażliwą okolicę, powinnaś uważnie dobierać kosmetyki do pielęgnacji biustu. Szukaj tych, które zawierają naturalne składniki o właściwościach nawilżających i ujędrniających.
 

Kosmetyki do pielęgnacji skóry biustu, które wyróżniają się starannie dobranym i naturalnym składem znajdziesz na i-Apteka.pl – przykładem jest serum Busti. W naszej aptece dostępne są także maści do pielęgnacji brodawek sutkowych zawierające m.in. glukozę czy 100% wysokooczyszczoną lanolinę.

    pixel