Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Płyny do płukania jamy ustnej

( ilość produktów: 49 )

Płyny do płukania jamy ustnej dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych o różnych smakach i o różnych właściwościach. Odświeżające, działające wybielająco, stosowane w profilaktyce przeciwpróchniczej i paradontozie. Płyny o działaniu antybakteryjnym, przeciwgrzybiczym i przeciwzapalnym - także dla osób po zabiegach dentystycznych i noszących aparaty ortodontyczne.

Jakie korzyści daje używanie płynu do płukania ust?

Samo szczotkowanie zębów nie wystarczy do utrzymania prawidłowej higieny jamy ustnej. Warto sięgnąć po dodatkowe środki, w tym płyny do płukania jamy ustnej. Ich stosowanie pomaga w ograniczeniu tworzenia się kamienia nazębnego i zachowaniu zdrowia zębów oraz dziąseł. Płyn do płukania ust odświeża oddech i hamuje rozwój próchnicy. Łagodzi też podrażnienia w jamie ustnej i chroni przed nadwrażliwością zębów.

Czym kierować się przy wyborze płynu do płukania jamy ustnej?

Wybierając odpowiedni płyn do płukania jamy ustnej, należy kierować się własnymi potrzebami. Obecnie na rynku dostępne są płyny o zróżnicowanym działaniu np. płyny antybakteryjne, które poleca się między innymi osobom z zapaleniem dziąseł, płyn ograniczający powstawanie płytki nazębnej, płyny wybielające , a także płyny do płukania ust dla dzieci. Możliwości jest wiele, wystarczy wybrać ten idealny dla siebie!

pixel