Multiwitamina - zestaw witamin i minerałów

( ilość produktów: 172 )

Suplementy diety i preparaty wielowitaminowe dla osób dorosłych, wśród których znajdziemy specjalistycznie opracowane produkty skomponowane z myślą o diabetykach, stworzone dla kobiet i dla mężczyzn w różnym wieku na przykład: Bodymax, Vitrum, Zdrovit, Centrum. W ofercie znajdziemy także suplementy diety Nephrocomplex dla osób dializowanych i z chorobą nerek.

Dla kogo multiwitamina?

O suplementację witaminami i minerałami warto zadbać w okresie występowania ryzyka niedoborów, na przykład w okresie większej podatności na przeziębienia (sezon grypowy), przy obniżonej odporności, przemęczeniu albo intensywnej pracy. Wtedy w organizmie może wystąpić zwiększone zapotrzebowanie na niektóre składniki. Warto wybrać zestaw witamin, który ułatwi kompleksową suplementację i pozwoli na szybki powrót dobrego samopoczucia. Dodatkowo można stosować zestaw minerałów ważnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Preparatem, który łączy jedne i drugie jest multiwitamina – zestaw witamin i minerałów, który można stosować jako uzupełnienie codziennej diety. Przy wyborze odpowiedniego preparatu warto pamiętać, by sprawdzić, dla jakiej grupy wiekowej został przeznaczony konkretny produkt. Niektóre zestawy minerałów oraz witamin zaleca się kobietom w ciąży, inne seniorom, diabetykom, osobom aktywnym itd.

Zestawy witamin i minerałów dla dorosłych

W celu wsparcia organizmu w codziennym, prawidłowym funkcjonowaniu warto stosować witaminy dla dorosłych. Unikalne pod względem składu kompozycje opracowywane są z myślą o określonej grupie odbiorców. Dzięki temu w i-aptece dostępne są preparaty przeznaczone dla kobiet i dostosowane do ich potrzeb. W podobny sposób przygotowywane są suplementy dla mężczyzn oraz osób z określonymi jednostkami chorobowymi albo zwiększonym zapotrzebowaniem na określony składnik. Zapotrzebowanie takie może wynikać z długotrwałego przemęczenia, intensywnej pracy fizycznej, wytężonego wysiłku psychicznego, wyczerpującego treningu lub wielu innych czynników, które na co dzień w istotny sposób oddziałują na nasz organizm. Multiwitamina to połączenie wielu ważnych dla prawidłowego funkcjonowania organizmu składników. Suplementacja takim preparatem pozwala na kompleksowe uzupełnianie niedoborów, co przyspiesza powrót do zdrowia i dobrego samopoczucia.

pixel