Pilomax

( ilość produktów: 12 )

pilomax kosmetyki

Większość kosmetyków przeznaczona jest głównie do skóry, w tym do każdego rodzaju włosów - pomija się ważność stosowania odpowiednich kuracji na włosy. Firma Pilomax skomponowała serie kosmetyczne, przeznaczone właśnie do farbowanych włosów.

Pielęgnacja włosów i skóry głowy z marką Pilomax

Pilomax ukazuje jak ważne jest odpowiednie pielęgnowanie włosów i skóry głowy. Profesjonaliści tworzący tą firmę stworzyli dwie linie w tym zakresie. Pierwsza z nich dostosowana jest do włosów farbowanych w jasnych kolorach, z kolei druga – w ciemnych. Owa regeneracja i pielęgnacja przebiega według kilku kroków zawierających kolejno produkty: oczyszczający szampon, maska regenerująca oraz odżywka. W międzyczasie użytkownicy mogą korzystać z łagodnego szamponu oraz nadającej blask odżywki.
 

Maski Pilomax do każdego rodzaju włosów

Ponadto, specjalne maski WAX, które idealne nadają się do pielęgnacji zarówno włosów, jak i wrażliwej skóry głowy, przyczyniają się do nieskazitelnego wyglądu o każdej porze roku. Dzięki ich działaniu włosy odżywają, przy czym cieszą swoim wyglądem, a nawet zapachem. Inną zaletą masek jest chociażby powstrzymywanie nadmiernego wypadania włosów, co w okresie jesienno – zimowym jest wręcz czymś nie do powstrzymania.
 

Bezpieczne szampony Pilomax umożliwiające skuteczne oczyszczanie

Nieocenione zastosowanie ma również inny produkt marki Pilomax – przyjemny szampon. Przeciwdziała on łupieżowi, co w bardzo szybkim czasie można dostrzec gołym okiem. Wszystkie produkty firmy Pilomax są skrupulatnie badane dermatologicznie, a co za tym idzie, konsumenci mogą być spokojni względem bezpieczeństwa ich stosowania. Jako, że składniki, jakie produkty te zawierają, są w pełni naturalne i łagodne, kosmetyki te mogą stosować osoby posiadające bardzo wrażliwą skórę.
 

W naszej aptece znajdziecie Państwo produkty ze wszystkich dotychczas powstałych linii kosmetycznych marki Pilomax.

    pixel