Kosmetyki Mustela

( ilość produktów: 66 )

MUSTELA


Kosmetyki MustelaMustela to firma, która od ponad 60 lat specjalizuje się w pielęgnacji skóry niemowląt i dzieci. Firma Mustela ciągle prowadzi nowe badania, by poznawać nowe potrzeby skóry niemowląt i dzieci ale też ich mam. Dzięki właśnie tym badaniom i wiedzy dzięki nim zdobytych, oferuje wszystkim dzieciom oraz ich mamom specjalistyczne dermokosmetyki, które są bezpieczne, skutecznie i bardzo bliskie naturze. 

 

Firma Mustela, wspólnie z najbardziej znanymi naukowcami, zainicjowała innowacyjny program badawczy, poświęcony skórze dziecka od pierwszych dnia życia. Pierwszy raz w historii, udało się naukowcom zrekonstruować w laboratorium niemowlęcą skórę, co pozwoliło na szczegółowe jej badanie w warunkach laboratoryjnych, zarówno jej powierzchni jak i jej głębszych wartsw a nawet do poziomu wnętrza komórek i genów.
 
Muscie Państwo też wiedzieć, że wszystkie dermokosmetyki powstają we współpracy z profesjonalistami z branży medycznej, są hipoalergiczne, bardzo dobrze tolerowane przez skórę dziecka i nie zawierają parabenów, fenoksyetanolu, ftalanów ani alkoholu. Przed dopuszczeniem do sprzedaży są systematycznie poddawane wyjątkowo rygorystycznym testom bezpieczeństwa.


W ofercie naszej apteki, znajdziecie Państwo pełną gamę kosmetyków Mustela. Zawsze w dobrej cenie i z fachową poradą - dzięki bezpośredniej współpracy z firmą w Polsce. Dzięki tej współpracy, jesteśmy w stanie zaoferować też Państwu wiele atrakcyjnych promocji.

pixel