Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Bezpieczna antykoncepcja dla kobiet

( ilość produktów: 5 )

Nowoczesne metody antykoncepcji stworzone z myślą o kobiecych potrzebach, wśród których znajdują się naturalne metody planowania rodziny za pomocą komputerów cyklu Lady-Comp lub kieszonkowego Pearly Mini dających wysoką skuteczność i wygodę, mikroskopy owulacyjne, globulki Patentex Oval oraz preparaty chroniące zdrowie kobiet stosujących doustną antykoncepcję hormonalną.

Skuteczna antykoncepcja dla kobiet

Skuteczne środki antykoncepcyjne pomagają w świadomym planowaniu rodziny i zapobieganiu niechcianej ciąży. Dostępne na rynku środki mogą opierać się o antykoncepcję hormonalną, mechaniczną, chemiczną albo naturalną. Niektóre z nich przeznaczone są do stosowania przez kobiety, inne przez mężczyzn. Na tej podstronie prezentujemy nowoczesne metody antykoncepcji stworzone z myślą o kobietach i ich potrzebach.

 

Środki antykoncepcyjne dla kobiet

Wśród przeznaczonych dla kobiet nowoczesnych metod antykoncepcji należy wymienić urządzenie medyczne Lady-Comp. To niewielki komputer wspomagający naturalne sposoby planowania rodziny, który pomaga kontrolować cykl i ustalić, kiedy wypadają dni płodne, a kiedy niepłodne. Wkładka domaciczna to metoda przeznaczona dla kobiet, które chcą się czuć bezpiecznie bez konieczności pamiętania o codziennym mierzeniu temperatury, czy przyjmowaniu antykoncepcji doustnej. Wśród innych dostępnych środków prezentujemy lek, który opóźnia lub blokuje jajeczkowanie, a także suplement diety, który pomaga kontrolować masę ciała i dbać o zdrowie kobiet przyjmujących doustną antykoncepcję hormonalną.

    pixel