Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Leki i suplementy diety na stan zapalny układu moczowo-płciowego, kamicę

( ilość produktów: 115 )

Stany zapalne układu moczowo-płciowego dotyczą zarówno mężczyzn, jak i kobiety i obejmują każdą z grup wiekowych. W profilaktyce zakażeń intymnych duże znaczenie ma odpowiednio zbilansowana dieta, profilaktyka oraz codzienna higiena. Suplementy diety bogate w antyoksydanty, probiotyki i substancje wspomagające prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych i nerek, zawierają głównie ekstrakt z żurawiny oraz inne antyoksydanty naturalnego pochodzenia wraz z surowcami działającymi diuretycznie, do których należą: pokrzywa, pietruszka, lubczyk, bez czarny i inne, które znaleźć można w preparatach pokroju: Fitolizyna, Furoxin, Ginjal Urit, Nefro Protect. Oferta skierowana do kobiet, zawiera doustne i dopochwowe preparaty probiotyczne w postaci tabletek i globulek oraz specjalne aplikatory, żele, maści o działaniu nawilżającym, antybakteryjnym i przeciwgrzybiczym w przebiegu zmian hormonalnych i zakażeń intymnych.

Dla kogo preparaty wspomagające pracę nerek?

Leki wspomagające pracę nerek (np. Urofuraginum lub Urofuraginum Max) są niezbędne dla osób które borykają się z problemami nefrologicznymi. Należą do nich zapalenia układu moczowego, kamica nerkowa, infekcje dróg moczowych, torbiele oraz choroby przewlekłe nerek. Niejednokrotnie pacjenci cierpiący na niewydolność nerek również sięgają po suplementy diety na drogi moczowe, które w naturalny sposób wspomagają główną terapię farmakologiczną. Osoby ze skłonnościami do problemów układu moczowego i nerek, stosują profilaktykę zapobiegawczą, stosując odpowiednie preparaty wspomagające pracę nerek.

Co najczęściej zawierają suplementy diety na nerki i drogi moczowe?

Suplementy diety na problemy nefrologiczne zawierają szereg naturalnych składników, które w naturalny sposób regulują procesy zachodzące w nerkach m.in. łagodzą stany zapalne i działają moczopędnie oraz oczyszczająco. W ich skład wchodzą naturalne antyoksydanty takie jak wyciąg z żurawiny, czarnego bzu, lubczyku. Prócz tego w składzie może się znaleźć rdest japoński, mniszek lekarski, brzoza i jałowiec pospolity.

pixel