Najdłużej działająca Apteka internetowa w Polsce - pewność i zaufanie - 100% polski kapitał

Neutralizatory alergenów kurzu domowego

( ilość produktów: 5 )

Chcesz szybko i skutecznie pozbyć się alergenów z mieszkania? Pomogą Ci profesjonalne neutralizatory alergenów kurzu domowego. To nowoczesne preparaty pomagające zminimalizować ilość alergenów, a tym samym zwiększyć komfort mieszkańców. Środki są dostępne w różnych formach, co pozwala na wybór produktu najlepiej odpowiadającego indywidualnym potrzebom.

Jak działają neutralizatory alergenów?

Cierpisz z powodu alergii wziewnej? A może jesteś zarażony świerzbowcem albo nużeńcem? W obu przypadkach pomogą Ci neutralizatory alergenów. Te specjalne preparaty znacznie obniżają natężenie alergenów w domu, a tym samym łagodzą objawy alergii na zwierzęta i roztocza kurzu. Zwiększają przy tym komfort i skuteczność terapii oraz zmniejszają ryzyko rozwoju choroby.

 

Wygodna forma preparatów pozwala walczyć z alergenami na różne sposoby. Neutralizator w formie sprayu zawiera unikalne substancje aktywne, ograniczające lotność roztoczy kurzu domowego, dzięki czemu minimalizuje ekspozycję układu oddechowego na alergeny. Już jedna aplikacja sprayu zapewnia długotrwały, nawet wielomiesięczny efekt ochronny. Neutralizator w sprayu zaczyna działać od razu po rozpyleniu na powierzchnię przedmiotów gromadzących kurz, takich jak maskotki dziecięce czy łóżka.

 

Płyny do tkanin stosowane w płukaniu wstępnym ubrań neutralizują różnego rodzaju alergeny wziewne, takie jak pyłki roślin, alergeny pleśni i zwierząt domowych oraz roztoczy kurzu domowego, owadów i nużeńca.

 

Kto powinien sięgnąć po neutralizatory alergenów kurzu domowego?

Neutralizatory alergenów kurzu domowego są polecane osobom cierpiącym na alergię wziewną, astmę, a także zarażonych nużeńcem lub świerzbowcem. To preparaty przeznaczone dla osób chcących zmniejszyć ryzyko rozwoju alergii i wspomóc się w terapii alergii.

 

Neutralizatory charakteryzują się neutralnym zapachem i wysokim stopniem bezpieczeństwa stosowania.

    pixel