Nuxe - kosmetyki naturalne do pielęgnacji ciała i twarzy

( ilość produktów: 10 )

Francuskie kosmetyki naturalne NUXE po raz pierwszy pojawiły się na rynku w 1989 roku i natychmiast stały się tam kosmetycznym hitem. Na rynku europejskim kosmetyki na bazie roślin pojawiły się w 2003 roku i do tej pory firma zdążyła otworzyć siedem filii (w tym również w Polsce). Ogromny sukces pozwolił na zabłyśnięcie i triumfy także poza granicami Europy – przede wszystkim w Azji i Ameryce.

Kosmetyki Nuxe, czyli najwyższej jakości surowce i skuteczność

Misją firmy jest produkowanie kosmetyków naturalnych, zawierających w sobie kojącą nutkę aromaterapii oraz fototerapii. Zgodnie z planami pomysłodawczyni marki, w kosmetykach tkwi nieoceniona siła naturalności, ale i luksusu, dzięki czemu są one tak skuteczne. Trzeba podkreślić, że oferowane kosmetyki nie są testowane na zwierzętach, nie posiadają także szkodliwych olejów mineralnych a ich konserwacja odbywa się bez użycia parabenów.
 

Jakie rodzaje preparatów można znaleźć wśród kosmetyków Nuxe?

Marka NUXE obejmuje uniwersalne kremy-eliksiry piękna, kultowe balsamy do ust (zbadano, że na całym świecie właśnie ten balsam nakłada na usta co minutę jedna z kobiet), odżywcze produkty na bazie mleczek roślinnych, kremy na bazie neurokosmetyki kwiatowej wykorzystywanej przeciwko starzeniu się skóry jak również kosmetyki upiększające na bazie bioaktywnych wyciągów owocowych.
 

Warto zaznaczyć, że ta francuska marka kosmetyczna zdobyła wielkie uznanie na światowym rynku, o czym świadczą liczne nagrody, jak ta za „doskonałość” od Marie Claire w 2000 roku bądź nagroda zdobyta za innowacyjność „Trophées INPI de l'Innovation 2007”.
 

NUXE zasłynęła także jako marka przyjazna środowisku nie tylko dzięki produkcji naturalnych kosmetyków, ale także działania na rzecz ochrony przyrody – to właśnie z jej inicjatywy zbadano emisję dwutlenku węgla i zaangażowano się w ochronę pszczół.

    pixel