Warunki i szczegóły

Warunki i szczegóły
Newsletter

 


Aby otrzymywać nasz newsletter zawierający promowane produkty oraz by otrzymywać od nas specjalne kupony rabatowe skierowane specjalnie do Ciebie - musisz zapisać sie do naszego neweslettera - czyli zaznaczyć opcję "Chcę otrzymywać informacje o promocjach, kupony rabatowe" podczas rejestracji lub podczas składania zamówienia.

Możesz też zapisać się na nasz newsletter korzystając ze specjalnego formularza znajdującego się w prawym, górnym rogu naszej strony.Prosimy pamiętać, że po podaniu adresu e-mail - otrzymają Państwo wiadomość e-mail z linkiem do potwiedzenia zapisania się do naszego Newslettera. Należy klilknąć w ten link - by Państwa adres znalazł się na naszej liście.

Formularz do zapisania się na Newsletter:

 

 

 

 

Jednocześnie zastrzegamy sobie możliwość wysyłania do wszystkich subskrybentów Newslettera wiadomości reklamowych, zawierających korzystne dla Państwa oferty promocyjne oraz inne oferty handlowe i reklamowe.

Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, nie udostępniamy ani też nie sprzedajemy bazy adresów e-mail. Prosimy pamiętać - że w każdym momencie podawania danych osobowyc w naszej aptece internetowej - przekazanie danych chroni certyfikat SSL z kluczem 256-bitowym.

pixel